Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
rnowacki
15 paź 2014 : 09:03

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
Ja wszystko rozumiem...ale to qrwa jest już przegięcie... zdjęcie z 15.10.2014 g.6.00

Następnym razem dzwonie na policje....

Karetka nie przejedzie nie mówiąc o straży pożarnej bo komuś [cenzura] nie chce się ruszyć 500 metrów dalej...
dziś o tej samej porze co robione było zdjęcie z drugiej strony osiedla (od 1 etapu) też częściowo zastawiono wjazd i to dwukrotnie (1. standardowo przy samej bramie nr 1 ustawione auta wzdłuż bloku (ogródków), 2. na "skrzyżowaniu" ustawiony duży VW LT czy Craffter w kolorze granatowym z karteczką numeracyjną z doliny słońca). Także wjazd dla straży pożarnej uniemożliwiony był już z dwóch bram (mówię o dużym wozie bojowym).

Chyba trzeba coś z tym zrobić - skoro właściciele tak beztrosko pozostawionych aut nie potrafią używać mózgu - zróbmy to za nich !!!

A ten temat potraktujmy jako OSTATNIE OSTRZEŻENIE !!!

A właściciele aut z doliny słońca niech zostawiają je u siebie za bramą a nie na osiedlu obok !!!





"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
Bob
15 paź 2014 : 11:55
Zarejestrowany #560
Dołączył: 03 lut 2012 : 07:36
postów: 37
Popieram kolegę w 100%. Mnie też szlag trafia jak takie coś widzę...
Powrót do góry
hami
17 paź 2014 : 11:14
Zarejestrowany #263
Dołączył: 23 lut 2010 : 06:59
postów: 3
Uważam, że dość dużym problemem są również auta zaparkowane na zakręcie prowadzącym do bram Os. Cynamonowego wzdłuż siatki Doliny Słońca (wjazd od Zaściankowej), tarasując jedną część drogi. Myślę, że na delikwentów należy nasłać straż gminną albo Policję...
to naprawdę jest niebezpieczne, bo na tym zakręcie nie widać czy jedzie coś z przeciwnej strony...
Powrót do góry
rnowacki
18 paź 2014 : 07:36

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
straż gminna i policja o problemie wiedzą..... zgłaszałem to po 2 razie kiedy to mało nie miałem tam czołówki.

Wiedzą przynajmniej od miesiąca, obiecali zareagować ale tego nie robią.

btw tu jest wątek na ten temat
http://www.bezrzecze24.pl/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1059




[ Edytowany 18 paź 2014 : 07:37 ]


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
admin
18 paź 2014 : 14:53


Zarejestrowany #1
Dołączył: 28 lut 2008 : 19:13
postów: 40
W poniedziałek 20.10.2014 r. poruszymy ten temat na łamach naszego portalu. Mamy już stanowisko Straży Gminnej w tej sprawie.
Powrót do góry
ivonn
27 paź 2014 : 09:50

Zarejestrowany #597
Dołączył: 22 maj 2012 : 16:26
postów: 30
Tak to jest jak buduje się grodzone osiedle z za małą liczbę miejsc postojowych/parkingowych. To się kiedyś skończy jakąś awanturą ale ludzie którzy za ciężkie pieniądze pokupowali mieszkania na Dolinie Słońca nie mają gdzie zaparkować samochodu. Nie chcę tu oczywiście absolutnie usprawiedliwiać nikogo z DS. Inna sprawa, że różni tacy parkują po 3-4 w tym 2 firmowe a ktoś nie może zaparkować jednego. W dzisiejszych CO NAJMNIEJ 2 miejsca park. na mieszkanie + garaże i bez żadnej łaski 1 miejsce na samochód tylko dla właściciela mieszkania na osiedlu.

Powrót do góry
rnowacki
28 paź 2014 : 07:51

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
Ivon.... Auta z ds stoja yez na cynamonowym....

I jak odniesc sie do tego?


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
bartekch
28 paź 2014 : 18:39
Zarejestrowany #299
Dołączył: 25 kwi 2010 : 11:23
postów: 19
Jak się do tego odnieść - wg. mnie są dwa wytłumaczenia, że ktoś tam parkuje:
1) Ma dwa mieszkania, jedno wynajmuje, ale ma wjazd na jedno i drugie osiedle
2) Ktoś z cynamonowego dał mu pilota.
Chyba nie sądzisz, że zhakował bramę osiedla, a jakoś nie wyobrażam sobie że ktoś zostawia samochód na nie swoim osiedlu zamkniętym, gdzie nie będzie się mógł w dowolnej chwili dostać.

--
Pozdrawiam,
Bartek
Powrót do góry
rnowacki
29 paź 2014 : 09:13

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
bartekch - po co pilota - przecież i tak 90% ludzi z ds zna kody do bramy na cynamonowym i w drugą stronę też - dzieciaki wiedzą wszystko.

a co do zostawiania auta na osiedlu obok - to zwykła chamówa - ale cóż - jak w ds nie ma miejsca to jakoś trzeba sobie radzić - tylko szkoda by było gdyby kiedyś komuś przyszło do głowy spuszczanie powietrza z kół - jak to było gdzieś już sugerowane !!! Ja osobiście wolałbym lawetę zamówić !!! Ale ludzie mają różne pomysły !!!


[ Edytowany 29 paź 2014 : 09:16 ]


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
bartekch
29 paź 2014 : 11:04
Zarejestrowany #299
Dołączył: 25 kwi 2010 : 11:23
postów: 19
rnowacki napisał(a) ...

a co do zostawiania auta na osiedlu obok - to zwykła chamówa - ale cóż - jak w ds nie ma miejsca to jakoś trzeba sobie radzić - tylko szkoda by było gdyby kiedyś komuś przyszło do głowy spuszczanie powietrza z kół - jak to było gdzieś już sugerowane !!! Ja osobiście wolałbym lawetę zamówić !!! Ale ludzie mają różne pomysły !!!


Zgadzam się, to chamówa. Niestety biorąc pod uwagę jak prężnie działa straż gminna, zostaje pomysł ze spuszczaniem powietrza... Na DS jest ostatnio problem z zastawianiem wjazdu na osiedle przez przyjeżdząjących gości i niestety podobno nic się z tym nie da zrobić, bo to teren prywatny... :/

I jeszcze jedno - mógłbyś powiedzieć ile tych samochodów parkuje na cynamonowym? Mam przeczucie, że to jedno czy dwa auta, a ciągle przez twoje maile przewijają się wypowiedzi w stylu "...jak w ds nie ma miejsca to jakoś trzeba sobie radzić..." jakby to była praktyka wszystkich, albo przynajmniej połowy, mieszkanców DS...


--
Pozdrawiam,
Bartek
Powrót do góry
rnowacki
29 paź 2014 : 16:35

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
Fakt...z wypowiedzi moich mozna wiele wyczytac.....
Faktycznie jest tak, ze notorycznie parkujacych aut jest kilka, takich po ktorych widac ze sa z DS. Ile jest takich po ktorych nie widac nie wiem.... Ale fakt, ze liczba aut w przeciagu kilku miesiecy sie drastycznie zwiekszyla mowi sam za siebie.... Tym bardziej ze miszkancow drastycznie nie przybylo.....

Oczywiscie potraktuj wypowiedz o tym ze "skoro nie ma miejsc na ds" jako duuuzy skrot myslowy....nie zazut, bo do tego mi daleko.

Nie mniej jednak jesli ktos zostawia duze auto i to jeszcze zaparkowane (na zakrecie 90 stopni) na osiedlu obok - to musi byc mega olewatorem....


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
alban84
03 lut 2016 : 13:06
Zarejestrowany #3704
Dołączył: 20 cze 2015 : 17:02
postów: 4
tak czytam te wypociny, dolina słonca cz cynamonowe to nie nowy york jedno auto na godzine przjedzie a robicie dramat jak... przeciez kazdy z was widział gdzie kupuje mieszkanie, zwalacie na policje i sg ale oni sie są waszymi sługami. Nikt nie bedzie biegał na kazde wasze pierdnięcie mimo iż "płacicie podatki" każdy płaci... pozdrawiam
Powrót do góry
Martyna546
10 kwi 2017 : 17:19
Zarejestrowany #4099
Dołączył: 09 kwi 2017 : 11:30
postów: 1
Również irytuję mnie to, że inni nie myślą przy parkowaniu. Jakoś trudno mi jet uwierzyć, że ktoś nie jest w stanie zorientować się, że ktoś nie będzie mógł wyjechać. Jeśli nie ma miejsca, to nie mamy wyjścia. Musimy poświęcić więcej czasu na spacer.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System