Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

21 Finał WOŚP w Bezrzeczu: relacja (więcej...)


21 Finał WOŚP w Bezrzeczu: relacja

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. w Bezrzeczu zagrała Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy. 38 Wolontariuszy zbierało pieniądze na terenie całej naszej Gminy. Wspólnie udało nam się zebrać 17 687,19 zł, 56,16 euro i 7 dolarów. Po napełnieniu puszki trafiały do sztabu, który miał swoją siedzibę w Publicznej Szkole Podstawowej w Berzeczu. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone będą dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.


O godz. 15:00 nastąpiło oficjalne otwarcie XXI Finału w sali gimnastycznej PSP w Bezrzeczu przy ul. Górnej 3. Można było oglądać pokazy tańca towarzyskiego grupy dziecięcej, pokazy pracy psa ratownika Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie, występy gimnastyki artystycznej oraz występy wokalne. Na parkiecie pojawiły się również zespoły Szczecinianie i Dobrowianki, cheerleaderki z Zespołu Szkół w Dołujach oraz grupy taneczne Fiki-Miki (SP 47), Akademia Tanga D. A Grygier oraz Formacja Taneczna S-5.5.

Punktualnie o godz. 20:00 imprezę zakończyło "Światełko do nieba". Wspólnie z nami grali również Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki Straży Granicznej w Szczecinie oraz Członkowie Koła PTTK nr 39 Gryfici działającego przy Placówce SG w Szczecinie. Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do tegorocznej akcji.

Źródło i zdjęcia: www.dobraszczecinska.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości21 Finał WOŚP w Bezrzeczu - zdjęcia:

Zobacz artykuły powiązane:


21 Finał WOŚP
w Bezrzeczu


Już po raz 21, w niedzielę 13 stycznia 2013 roku, w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego Finału WOŚP zbierane będą pieniądze potrzebne do ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Dla Orkiestry zagramy również w Bezrzeczu. Startujemy o godz. 15:00 w sali gimnastycznej przy ul.Górnej 3.


WOŚP zagrała w Bezrzeczu - relacja!

Tegoroczny XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy odbył się również w gminie Dobra. Sztab mieścił się i pracował w filii Gminnego Ośrodka Kultury w Bezrzeczu, przy ul. Koralowej 61C. Wszystkie finałowe atrakcje, zorganizowane przez gminę, odbyły się na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu przy ul. Górnej.


WOŚP - Bezrzecze dla Orkiestry!

Już po raz dwudziesty, w niedzielę 8 stycznia 2012 roku, w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego Finału WOŚP zbierane będą pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dla Orkiestry zagramy też po raz pierwszy w Bezrzeczu. Startujemy o godz. 16:00 na terenie rekreacyjnym przy ul.Górnej.


WOŚP na sportowo
w Bene!


Chcielibyście się przyłączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka dobrze się bawiąc i jednocześnie spalając zbędne, świąteczne kalorie? Bene Sport Centrum przygotowało dla wszystkich, którym aktywność fizyczna nie jest obca oraz dla ich wiernych kibiców masę atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Za niewielkie kwoty, wrzucone do orkiestrowych puszek stojących w ośrodku przy ul.Modrej, możecie pograć, potańczyć pod okiem fachowców czy pobawić się w radosnej, orkiestrowej atmosferze.


WOŚP zagra pierwszy raz w Bezrzeczu!

Gmina Dobra włącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 8 stycznia 2012 roku Orkiestra zagra po raz pierwszy również w Bezrzeczu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców o włączenie się do akcji poprzez wolontariat oraz o pomoc dla tego przedsięwzięcia.

piątek 18 stycznia 2013 - 07:20:31 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej