Zaloguj się | Rejestracja

LZS Bezrzecze wygrało Turniej Piłki Siatkowej (więcej...)

LZS Bezrzecze wygrało Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 22 marca o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcą turnieju została drużyna LZS Bezrzecze.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn: Wołczkowo, PSP Mierzyn, LZS Dołuje, LZS Buk, LZS Bezrzecze i LZS Grzepnica. Zespoły rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”.

LZS Bezrzecze – LZS Grzepnica 2:0

Po podliczeniu punktów wszystkich drużyn z obu grup rozegrano mecze o poszczególne miejsca w turnieju. W meczu o 5 miejsce LZS Grzepnica pokonała reprezentację PSP Mierzyn 2:0. W spotkaniu o 3 miejsce lepszą okazała się reprezentacja Wołczkowa, która pokonała LZS Buk 2:0. Natomiast w finale turnieju, po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu, LZS Bezrzecze wygrało 2:1 z LZS Dołuje. Najlepszą zawodniczką turnieju została Aurelia Klimkiewicz, a najlepszym zawodnikiem Arkadiusz Kacperski (oboje z LZS Bezrzecze).

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze zespoły puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyli Bartłomiej Miluch, Przewodniczący Rady Gminy Dobra oraz Mariusz Jędrak z Gminnego Zrzeszenia LZS Dobra, które było współorganizatorem turnieju.

Organizatorzy dziękują dyrekcji i pracownikom PSP w Mierzynie, którzy udostępnili i przygotowali salę gimnastyczną do turnieju.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Ciurzyńska

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - 22.03.2014 r.:

wtorek 25 marca 2014 - 09:12:26 | Komentarze: 0