Zaloguj się | Rejestracja

VI Bieg Świętojański w Bezrzeczu - zdjęcia

W niedzielę, 26 czerwca w Bezrzeczu odbył się VI Bieg Świętojański. Na starcie biegu stanęło ok. 50 uczestników. Był też konkurs na najładniejszy wianek i ognisko na zakończenie imprezy.

Do VI Biegu Świętojańskiego stanęło ok. 50 zawodników. Trasa biegu zaczynała się na parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu, prowadziła przez las i kończyła się przy jeziorku. Straż Gminna zabezpieczała bieg w miejscu, gdzie trasa przecinała drogę.

Najszybciej całą trasę pokonał Tomasz Waszczuk. Zaraz za nim na metę przybyli Bogusław Kozioł i Łukasz Cenkier. Wśród Pań najszybsza była Klaudia Maślanka. Kolejne miejsca zajęły Małgorzata Cibor i Danuta Rekowska. Wśród młodzieży (12-14 lat) wyniki przedstawiały się następująco: chłopcy - Ziemba Michał (I), Szweda Jakub (II), Sobczyk Miłosz (III); dziewczęta - Świażyńska Julia (I), Janicka Ola (II), Pasek Sandra (III). W kategorii dzieci 7-9 lat najszybsza była Daszkiewicz Marysia. Kolejne miejsca zajęli Jasiński Dominik i Pola Laura. Najmłodszym biegaczem był Piotr Rekowski (2 lata). Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe medale oraz koszulki.

Po biegu odbył się konkurs na najładniejszy wianek. Pierwsze miejsce zajęła Barbara Abramczuk, drugie Danuta Rekowska, a trzecie Aleksandra Maciejewska. Na koniec rozpalono ognisko, wspólnie pieczono kiełbaski i puszczano wianki.

Organizatorami Biegu Świętojańskiego byli: Koło Ludowe Zespoły Sportowe Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze"oraz GCKiB Filia Bezrzecze. Organizatorzy dziękują sponsorom, pani Halinie Sromek za ufundowanie posiłku regeneracyjnego oraz kiełbasek na ognisko, paniom Magdalenie Sierguć, Irenie Zientali oraz panu Wiesławowi Kotowi za pomoc w przeprowadzeniu biegu.

Celem imprezy była popularyzacja biegania jako zdrowego stylu życia, promowanie aktywności sportowej i integracja mieszkańców Bezrzecza.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

VI Bieg Świętojański w Bezrzeczu - 26 czerwca 2016 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

V Bieg Świętojański - relacja i zdjęcia

W sobotę, 20 czerwca br., z parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu wystartował V Bieg Świętojański. Tegoroczna impreza to było prawdziwe wyzwanie: 3 kilometry - dorośli; 700 metrów - dzieci; 1 mila - nordic walking. Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki, a trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pucharami.

Festyn i IV Bieg Świętojański - relacja

W minioną sobotę, 28 czerwca na boisku przy szkole podstawowej w Bezrzeczu, odbył się Festyn Sportowo-Rekreacyjny "Powitanie Wakacji". Najważniejszym punktem imprezy był "IV Bieg Świętojański". Uczestnicy biegu mieli do pokonania trasę 1km po bezrzeczańskim lesie.

III Bieg Świętojański
w Bezrzeczu - relacja

W sobotę 29 czerwca 2013 r. odbył się III Bieg Świętojański w Bezrzeczu. Cykliczna już impreza ma na celu popularyzację biegania jako zdrowego stylu życia, promowanie aktywności sportowej i oczywiście integrację mieszkańców Bezrzecza. Pomimo, że tegoroczna edycja przebiegała w strugach deszczu, chętnych do biegania nie zabrakło.

I Bieg Świętojański
- relacja!

18 czerwca br. w Bezrzeczu miał miejsce I Bieg Świętojański. Imprezę przygotowali członkowie Koła LZS w Bezrzeczu oraz Rada Sołecka Bezrzecza. Mimo niesprzyjającej aury o 19:30 wystartowało ponad 30 zawodników (w tym jeden obcokrajowiec). Biegli mali i duzi, a w kategorii Nordic Walking wystartowała jedna odważna. Co najważniejsze, wszyscy ukończyli bieg z uśmiechem na twarzy. Uczestnicy otrzymali medale i pamiątkowe koszulki.

poniedziałek 27 czerwca 2016 - 17:05:47 | Komentarze: 0