Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

WOŚP zagrała w Bezrzeczu


WOŚP zagrała
w Bezrzeczu


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 15 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie rekordową kwotę: 50.479,83 zł i 299,41 euro.


Część artystyczna związana z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie odbyła się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu. O godzinie 16:00 rozpoczęły się występy, koncerty, pokazy tańca przygotowane przez dzieci i młodzież ze szkół w gminie Dobra. Programy artystyczne przygotowali też: Akademia Twórczej Edukacji Pszczółka, ŚDS „Tęcza”, klub w Skarbimierzycach, Grupa MIX-tura z Wąwelnicy i Klub tańca ”S-55”. O oprawę muzyczno-wokalną zadbał Darek Zeto.

Reklamy Google:


Nie zabrakło licytacji, które prowadziła Zofia Ewa Hrynkiewicz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Można było wylicytować m.in.: gadżety WOŚP, strój strażacki dla juniora, koszulki, łóżeczko dziecięce w kształcie auta i piłkę z podpisem Kamila Grosickiego, za którą zapłacono aż 610 złotych.

Uczestnicy finału chętnie licytowali przedmioty i nagradzali oklaskami występy dzieci. Miłym akcentem był moment, kiedy kilkoro dzieci oddało na rzecz orkiestry swoje kilkuletnie oszczędności.

Stowarzyszenie „Nasze Bezrzecze” oraz LZS Bezrzecze przygotowały kawę, herbatę i ciasta, które można było dostać w zamian za symboliczny datek na rzecz WOŚP.

Wspólnie udało się zebrać 50.479,83 zł i 299,41 euro. To rekordowy wynik. Dla porównania w zeszłym roku zebrano 32 tys. złotych. Organizatorzy serdecznie dziękują wolontariuszom za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy, a mieszkańcom gminy Dobra za udział w finale WOŚP.

W tym roku pieniądze były zbierane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bezrzeczu - 15 stycznia 2017 r.:Zobacz artykuły powiązane:

24. Finał WOŚP w gminie Dobra - dużo zdjęć

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 10 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie ponad 32 tys. złotych.

poniedziałek 16 stycznia 2017 - 08:19:42 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej