Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia


Jarmark Bożonarodzeniowy
w Bezrzeczu - zdjęcia


W sobotę, 9 grudnia odbył się III Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu. W szkole podstawowej przy ul. Górnej pojawiły się stragany ze świątecznymi dekoracjami i smakołykami. Były też występy dzieci oraz warsztaty robienia stroików i malowania bombek. Wszystkim towarzyszył przedświąteczny nastrój.


Na odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu czekało wiele atrakcji, m.in. bogaty program artystyczny, śpiewanie kolęd, degustacja potraw wigilijnych, warsztaty robienia stroików i malowania bombek. Można było również kupić i wylicytować ozdoby świąteczne. Zebrane podczas jarmarku środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Reklamy Google:


To już trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. To bardzo udana impreza, która na stałe wpisuje się już w kalendarz grudniowych wydarzeń w Bezrzeczu. Organizatorami jarmarku są: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe w Bezrzeczu, Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu oraz filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. Jarmark realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościIII Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - 9 grudnia 2017 r.:

wtorek 12 grudnia 2017 - 16:33:49 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej