Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Ruszają prace przy „Sercu Bezrzecza”


Ruszają prace przy
„Sercu Bezrzecza”


W środę, 10 stycznia przekazany został wykonawcy teren budowy „Serca Bezrzecza” – terenu rekreacyjnego finansowanego ze środków budżetu obywatelskiego. W ramach inwestycji na terenie przy ul. Górnej w Bezrzeczu powstanie m.in. nowe boisko wielofunkcyjne, plac zabaw oraz siłownia pod chmurką.


„Stworzenie serca Bezrzecza” było jednym z projektów pierwszej edycji budżetu obywatelskiego Gminy Dobra. Inwestycji, która uzyskując 165 głosów, zdobyła drugie miejsce w głosowaniu, nie udało się jednak wykonać w roku 2017. Stało się tak w związku z koniecznością realizacji robót budowlanych na podstawie pozwolenia na budowę a nie jak pierwotnie planowano - zgłoszenia robót budowlanych. Konieczne było uzyskanie decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego, co znacznie wydłużyło proces przygotowania dokumentacji projektowej.

Reklamy Google:


Inwestycja ostatecznie rusza jednak teraz i powinna zostać zakończona do 31 maja br. Pierwsze mecze na nowym boisku powinny więc odbyć się jeszcze przed wakacjami. Zadba o to wykonawca prac – szczecińska firma P.B.GLOBAL. Wartość inwestycji wynosi nieco ponad 350 tysięcy złotych.

W ramach projektu powstanie nowe boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej, przebudowany zostanie plac zabaw i siłownia pod chmurką, a cały teren zostanie wyrównany. Będzie to pierwszy etap prac. Kolejnym będzie budowa pumptrucku, czyli rowerowego placu zabaw. Projekt ten zwyciężył w drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościRuszają prace przy „Sercu Bezrzecza”:
sobota 13 stycznia 2018 - 10:47:43 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej