Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Świąteczne wypieki w Bezrzeczu


Świąteczne wypieki
w Bezrzeczu


W środę, 28 marca zapraszamy dzieci do Bezrzecza na warsztaty, podczas których będą wypiekane świąteczne ciasta i ciasteczka. Wspólne wypiekanie rozpocznie się o 16:30 w filii GCKiB przy ulicy Koralowej.


Podczas kulinarnych warsztatów dzieci będą miały okazję poznać przepisy i własnoręcznie przygotować ciasta i ciasteczka na Wielkanoc.

Warsztaty odbędą się 28 marca w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek przy ul. Koralowej 61c w Bezrzeczu. Świąteczne wypieki rozpoczną się o godz. 16:30 i potrwają do 19:00. Wstęp wolny.

Organizatorami warsztatów są Gminne Centrum Kultury i Bibliotek, GZ LZS Dobra oraz Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwiąteczne wypieki w Bezrzeczu - plakat:

wtorek 27 marca 2018 - 12:51:11 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej