Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

III Festyn Parafialny w Bezrzeczu


III Festyn Parafialny
w Bezrzeczu


Już w sobotę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się III Festyn Parafialny. Organizatorzy zapewnili program bogaty w atrakcje, m.in. zabawy dla dzieci, rodzinne zawody czy występy artystyczne. Zapraszamy na teren obok nowego kościoła, przy ul. Kościelnej 2. Początek festynu o godz. 11:00.


W programie zaplanowanych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym zawody sportowe, gry i zabawy, loteria fantowa. A dla smakoszy upieczona zostanie karkówka lub kiełbasa z grilla. Dla dbających o linię znajdzie się dietetyczna sałatka.

Trzymamy kciuki za słoneczną pogodę i serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościIII Festyn Parafialny w Bezrzeczu - plakat:Zobacz artykuły powiązane:

II Festyn Parafialny w Bezrzeczu - fotorelacja

W sobotę, 24 czerwca w Bezrzeczu odbył się II Festyn Parafialny. Mimo deszczowej pogody wielu mieszkańców Bezrzecza wzięło udział w imprezie, która odbyła się na terenie nowego kościoła. Organizatorzy festynu przygotowali program, który obfitował w mnóstwo atrakcji.Festyn Parafialny w Bezrzeczu - relacja

W sobotę, 8 października odbył się I Festyn Parafialny w Bezrzeczu. Impreza miała miejsce w murach powstającego nowego kościoła. Pomimo kiepskiej pogody zabawa była bardzo udana.

wtorek 19 czerwca 2018 - 20:10:34 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej