Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu


Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu

W najbliższą niedzielę, 24 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Dla zawodników przygotowane zostaną dwie trasy o długości 500 metrów i 1 mili. Początek imprezy o godzinie 17.


Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się po dwuletniej przerwie i będzie już siódmą z kolei. Zapisy do biegu rozpoczną się o godzinie 17 na terenie parkingu przy szkole w Bezrzeczu. Dzieci zmierzą się na dystansie 500 metrów, natomiast młodzież i dorośli rywalizować będą na trasie o długości 1 mili. Swoich sił będą też mogli spróbować miłośnicy Nordic Walking.

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji Biegu Świętojańskiego

Reklamy Google:


Bieg, którego metę zaplanowano w okolicach jeziorka "Słonecznego" rozpocznie się o godzinie 17:30. Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy planują zapewnić uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji. Odbędą się konkursy dla dzieci i dorosłych oraz wspólne puszczanie wianków. Impreza zakończy się zabawą przy ognisku.

Pobierz regulamin VII Biegu Świętojańskiego w Bezrzeczu - plik .pdf

Organizatorami Biegu Świętojańskiego są LZS Bezrzecze, filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu oraz Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Źródło: GZ LZS w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBieg Świętojański w Bezrzeczu - plakat:

piątek 22 czerwca 2018 - 14:20:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej