Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu


Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu

W najbliższą niedzielę, 24 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Dla zawodników przygotowane zostaną dwie trasy o długości 500 metrów i 1 mili. Początek imprezy o godzinie 17.


Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się po dwuletniej przerwie i będzie już siódmą z kolei. Zapisy do biegu rozpoczną się o godzinie 17 na terenie parkingu przy szkole w Bezrzeczu. Dzieci zmierzą się na dystansie 500 metrów, natomiast młodzież i dorośli rywalizować będą na trasie o długości 1 mili. Swoich sił będą też mogli spróbować miłośnicy Nordic Walking.

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji Biegu Świętojańskiego

Reklamy Google:


Bieg, którego metę zaplanowano w okolicach jeziorka "Słonecznego" rozpocznie się o godzinie 17:30. Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy planują zapewnić uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji. Odbędą się konkursy dla dzieci i dorosłych oraz wspólne puszczanie wianków. Impreza zakończy się zabawą przy ognisku.

Pobierz regulamin VII Biegu Świętojańskiego w Bezrzeczu - plik .pdf

Organizatorami Biegu Świętojańskiego są LZS Bezrzecze, filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu oraz Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Źródło: GZ LZS w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBieg Świętojański w Bezrzeczu - plakat:

piątek 22 czerwca 2018 - 14:20:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej