Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Wandale na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu


Wandale na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu

Przebudowanego niedawno terenu rekreacyjnego z nowym boiskiem w Bezrzeczu nie oddano jeszcze do użytku, a już został on zdewastowany. Wandale zniszczyli przęsła ogrodzeniowe i wyłamali ławki. Urzędnicy apelują o pomoc w ustaleniu sprawców.


Teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu został zmodernizowany w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego "Stworzenie serca Bezrzecza = nowy plac zabaw + nowa większa wiata z zadaszonym grillem + nowe boisko wielofunkcyjne w jednym miejscu (proj. 9)". Odebrany został od wykonawcy w dniu 12 czerwca 2018 r. W najbliższych dniach planowane jest jego otwarcie dla mieszkańców.

Reklamy Google:


Jak informują urzędnicy, w ostatnich latach ogrodzenie terenu rekreacyjnego w Bezrzeczu jest notorycznie niszczone przez okolicznych mieszkańców. Wandale niszczą przęsła ogrodzeniowe, aby skrócić sobie drogę do sklepów Stokrotka i Biedronka.

- Jeżeli byliście Państwo świadkami tego zdarzenia, lub zauważycie podobne w przyszłości, bardzo proszę o zgłaszanie się do Straży Gminnej w Wołczkowie pod nr tel. 91-311–52–56 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:30, w sobotę od 7:00 do 15:00, a w godzinach popołudniowych i niedziele do Komisariatu Policji w Mierzynie nr tel. 91-821-73-11 – apeluje Teresa Dera, Wójt Gminy Dobra.

Źródło: UG Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościWandale na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu:
piątek 22 czerwca 2018 - 14:30:42 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej