Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Przygotowania do przebudowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu


Przygotowania do przebudowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu

Trwają przygotowania do przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Przeprowadzono już wycinkę drzew, niezbędną do realizacji inwestycji, w ramach której przebudowany zostanie 1,5-kilometrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną.


Planowana przebudowa drogi obejmie kompleksową budowę odcinka ulicy o łącznej długości 1453 metrów. Skorygowany zostanie przebieg drogi, powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, oświetlenie, chodnik do ul. Nad Ruczajem oraz kanalizacja deszczowa. W ramach inwestycji powstanie również zatoka postojowa na 11 miejsc oraz przebudowana zostanie kolidującą z inwestycją infrastruktura podziemna.

"Wiem jak ważna dla mieszkańców jest przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Z drogi tej korzysta wielu kierowców, a stan nawierzchni bezwzględnie wymaga remontu" - mówiła po zakończeniu przetargu Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Budowlane BIS Sp. z o.o. ze Szczecina. Koszt inwestycji to 8.799.604,78 zł. Inwestycja ma być zrealizowana do 31 stycznia 2020 r.

Źródło: Z-ca kierownika Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji UG Dobra Tomasz Kakowski

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościUlica Szkolna w Bezrzeczu:

sobota 09 lutego 2019 - 09:10:36 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej