Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Piłka nożna wraca do Wołczkowa


Piłka nożna wraca do Wołczkowa

Na WB Arena wracają piłkarskie emocje. Już w sobotę, w ramach 16. kolejki B-klasy, klub Wołczkowo-Bezrzecze podejmie Czarnych Szczecin. Zapraszamy kibiców na mecz, który rozpocznie się o godz. 18:00.


Pierwotnie Wołczkowo-Bezrzecze miało grać u siebie już dwa tygodnie temu, ale ze względu na warunki atmosferyczne, w trosce o stan boiska, mecz rozegrano w Policach. W starciu z faworyzowanym Zootechnikiem Kołbacz (trzecie miejsce po rundzie jesiennej), nasz zespół zremisował 1:1, co biorąc pod uwagę dotkliwą porażkę 1:5 z pierwszej rundy, można uznać za postęp.

Tydzień temu, po zaciętym spotkaniu WB pokonało na wyjeździe Odrzankę Radziszewo 2:0, dzięki czemu zespół powrócił na czwarte miejsce w tabeli, tracąc zaledwie punkt do wicelidera - Chemika II Police. Prowadzi Tanowia Tanowo.

Najbliższy rywal - Czarni Szczecin - zajmują dziesiątą pozycję. Bilans gości w tym roku prezentuje się identycznie. Na inaugurację szczecinianie zremisowali ze Zrywem Kołbaskowo 1:1, a ostatnio pokonali zespół z Kołbacza 4:2. Co ciekawe, w przerwie między rundami, doszło do dwóch sparingów pomiędzy WB a Czarnymi, w których drużyny podzieliły się zwycięstwami.

"W tym meczu nie zagra czterech podstawowych zawodników, ale mamy na tyle szeroką kadrę, że to nie osłabi naszej drużyny. A wszyscy, którzy tego dnia pojawią się z nami na stadionie z pewnością zobaczą pokaz charakteru naszego zespołu" - mówi trener WB Marcin Dworzyński.

Początek spotkania w sobotę o godz. 18:00. Mecz zostanie rozegrany przy sztucznym świetle.

Dlaczego warto przyjść w sobotę na WB Arena? Bo to dobra pora, by zjeść kiełbaskę z grilla, poczuć mecz w atmosferze sztucznego oświetlenia i zobaczyć prawdziwe emocje, które są opłacone jedynie brawami kibiców.

Źródło: Marcin Dworzyński, trener klubu Wołczkowo-Bezrzecze


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 29 marca 2019 - 12:33:17 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej