Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

VIII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia


VIII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbył się VIII Bieg Świętojański. Dorośli biegli na dystansie 1 mili. Trasa dla dzieci miała długość 500 metrów. Był też konkurs na najładniejszy wianek i ognisko na zakończenie imprezy. To była kolejna bardzo udana impreza zorganizowana przez LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i GCKiB Filia Bezrzecze.


Trasa VIII Biegu Świętojańskiego prowadziła wśród pól i lasów Bezrzecza, w okolicach ul. Dworskiej. Zapisy prowadzone były na parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu. Start i meta biegu znajdowały się na Słonecznej Polanie. Pogoda dopisała i wszyscy dzielnie ukończyli biegi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkową koszulkę, a osoby, które zajęły 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii, otrzymały medale oraz nagrody rzeczowe.

Po biegu odbył się jeszcze konkurs na najładniejszy wianek. Na koniec rozpalono ognisko, wspólnie pieczono kiełbaski i puszczano wianki.

Organizatorami VIII Biegu Świętojańskiego byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze"oraz GCKiB.

Źródło: Andrzej Grochowski, Przewodniczący GZ LZS w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościVIII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - 23.06.2019 r.:wtorek 25 czerwca 2019 - 17:24:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej