Zaloguj się | Rejestracja

SilverHome - profesjonalny serwis sprzątający


SilverHome - profesjonalny serwis sprzątający

Nie każda pani lubi, nie każdy pan umie… a sprzątać niestety trzeba. Na szczęście na terenie gminy Dobra działa profesjonalny serwis sprzątający, który z przyjemnością i ogromną pasją uwolni Was od tego uciążliwego obowiązku.


Firma SilverHome to profesjonalny serwis sprzątający, który zdążył już zyskać zaufanie klientów nie tylko z Mierzyna, Bezrzecza, Dołuj czy Dobrej ale również Szczecina. Miła, kulturalna i profesjonalna obsługa sprawia, że żaden z klientów nie wraca z przyjemnością do samodzielnego sprzątania. Firma zajmuje się głównie sprzątaniem mieszkań, domów, biur i gabinetów, ale nie stroni też od większych wyzwań. SilverHome zawsze stara się sprostać nawet największym wymaganiom swoich klientów.

Działający od ponad dwóch lat serwis, największą wagę przykłada do jakości wykonania usługi. Indywidualne podejście do klienta, każdego wykonywanego zadania oraz szeroka oferta wykonywanych usług to kolejne atuty, dzięki którym stale powiększa się grono zadowolonych klientów. W ofercie znajdziemy m.in.: sprzątanie podstawowe, sprzątane gruntowne, sprzątanie poremontowe oraz mycie okien i witryn. Zapraszamy!Informacje:


SilverHome - profesjonalny serwis sprzątający

Telefon:
+48 530 600 131
e-mail: sandra_rydzynska@wp.pl

Artykuł promocyjny

poniedziałek 31 sierpnia 2020 - 13:41:21 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej