Zaloguj się | Rejestracja

29. Finał WOŚP w gminie Dobra


29. Finał WOŚP w gminie Dobra

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała w gminie Dobra. Tym razem z powodu pandemii nie można było zorganizować wielkiego finału w szkole w Bezrzeczu. Wolontariusze zadbali jednak, aby do puszek trafiały datki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.


Klub sportowców z gminy Dobra "Extreme Wolf" w ramach akcji "Zimowa Wataha do puszki Owsiaka" zebrał 5.000 złotych. Sportowcy i wolontariusze zbierali pieniądze w Lasku Arkońskim, przy okazji korzystając z uroków pięknej, zimowej pogody. Była moc i mnóstwo pozytywnych wibracji - zobacz zdjęcia Eryka Witka.

Klub Morsów DOBRAwianie także wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a puszka z sercami towarzyszyła morsom z naszej gminy nawet podczas zimnej kąpieli - zobacz zdjęcia.

Sztab WOŚP w gminie Dobra mieścił się w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Tutaj liczono pieniądze, które mieszkańcy wrzucali do puszek. Dodatkowo GCKiB utworzyło eSkarbonkę, do której mozna było wpłacać pieniądze zdalnie, za pomocą kilku kliknięć.

Łącznie wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali w gminie Dobra aż 40.693,51 zł i 86,85 euro. Do eSkarbonki wpłacono 22.900 złotych. Pieniądze zaraz po zakończeniu akcji zostaną przekazane do banku, na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla porównania w zeszłym roku w gminie Dobra zebrano 61.642,39 zł i 312,45 euro, a dwa lata temu 49 tys. złotych.

"Szczególne podziękowania kieruję do wolontariuszy i ich opiekunów za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy w tym trudnym dla wszystkich czasie oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie 29. Finału WOŚP w gminie Dobra. Dziękuje mieszkańcom gminy Dobra za hojność i otwarte serca wspierające WOŚP" - podziękowała po akcji Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Podczas 29. Finału WOŚP zbierane były środki dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Fot. Eryk Witek
poniedziałek 01 lutego 2021 - 12:12:11 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej