Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

WOŚP zagrała w Bezrzeczu - relacja! (więcej...)


WOŚP zagrała w Bezrzeczu - relacja!

Tegoroczny XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy odbył się również w gminie Dobra. Sztab mieścił się i pracował w filii Gminnego Ośrodka Kultury w Bezrzeczu, przy ul. Koralowej 61C. Wszystkie finałowe atrakcje, zorganizowane przez gminę, odbyły się na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu przy ul. Górnej.


Granie zaczęło się od godziny 16:00 przy udziale artystów, którzy poświęcili swój cenny czas i zaangażowali się w tą wspaniałą akcję. Wszyscy grali nieodpłatnie, zgodnie z ideą WOŚP. Występowały zespoły taneczne i wokalno-muzyczne. ”Oj działo się, działo się”.

Pomimo niesprzyjającej aury wokół sceny zgromadziło się liczne grono uczestników, którzy aktywnie włączyli się do wspólnego grania. Oczywiście nie zabrakło światełka do nieba, które po raz pierwszy wypuszczono tuż przed godziną 17:00. Kolorowe lampiony oświetliły niebo nad całym Bezrzeczem. Punktualnie o godzinie 20, tworząc ogromne serce na placu terenu rekreacyjno-sportowego w Bezrzeczu, mieszkańcy zapalili pochodnie, które były symbolem "Światełka do Nieba".

Wśród przygotowanych atrakcji nie zabrakło pokazów służb mundurowych takich jak Straż Graniczna, Powiatowa Straż Pożarna z Polic oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Dobrej. Każdy z uczestników mógł zapoznać się z osprzętem poszczególnych jednostek, a także otrzymać odbitkę swoich linii papilarnych. Gorący poczęstunek serwowała mini gastronomia a w oddali płonęło duże ognisko, przy którym swobodnie każdy mógł się ogrzać.

Graliśmy z pompą do godziny 21:00. W XX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Dobra udział wzięło 60 wolontariuszy. "To do nich kieruję szczególne słowa uznania i podziękowania za zaangażowanie i zebrane pieniądze, które zasilą konto Fundacji WOŚP w zakupie najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą" - powiedziała Zofia Hrynkiewicz, szefowa sztabu WOŚP w Bezrzeczu.

Łączna kwota zebranych pieniędzy przez wolontariuszy i uzyskana z licytacji w XX Finale WOŚP wynosi 21.355,52 PLN, 153,89 Euro i 5 Dolarów oraz wpłaty bezpośrednie na konto fundacji przez mieszkańców naszej gminy w kwocie 1200,00 PLN. "To niesamowity wynik, który udało nam się osiągnąć podczas pierwszego finału, który odbywał się w naszej gminie. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich osób uczestniczących w XX, jubileuszowym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozliczenie przebiegało bardzo sprawnie, nie było żadnych naruszeń prawa i regulaminu WOŚP. Serdecznie dziękuję również całemu sztabowi" - dodała Zofia Hrynkiewicz.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

WOŚP - Bezrzecze dla Orkiestry!

Już po raz dwudziesty, w niedzielę 8 stycznia 2012 roku, w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego Finału WOŚP zbierane będą pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dla Orkiestry zagramy też po raz pierwszy w Bezrzeczu. Startujemy o godz. 16:00 na terenie rekreacyjnym przy ul.Górnej.

WOŚP na sportowo
w Bene!


Chcielibyście się przyłączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka dobrze się bawiąc i jednocześnie spalając zbędne, świąteczne kalorie? Bene Sport Centrum przygotowało dla wszystkich, którym aktywność fizyczna nie jest obca oraz dla ich wiernych kibiców masę atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Za niewielkie kwoty, wrzucone do orkiestrowych puszek stojących w ośrodku przy ul.Modrej, możecie pograć, potańczyć pod okiem fachowców czy pobawić się w radosnej, orkiestrowej atmosferze.

WOŚP zagra pierwszy raz w Bezrzeczu!

Gmina Dobra włącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 8 stycznia 2012 roku Orkiestra zagra po raz pierwszy również w Bezrzeczu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców o włączenie się do akcji poprzez wolontariat oraz o pomoc dla tego przedsięwzięcia.

piątek 13 stycznia 2012 - 14:58:01 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej