WiadomośćŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek 20 września 2018 - 16:38:14


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu


Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00. Dziesiąta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.


"Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zapewnimy mieszkańcom szereg atrakcji. Będą konkursy sprawnościowe, dmuchane zjeżdżalnie, mini wykopki dla dzieci i oczywiście ognisko połączone z pieczeniem ziemniaków i kiełbasek. Będzie też niespodzianka - placki ziemniaczane. Serdecznie zapraszam mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W programie festynu są również układanie kompozycji kwiatowych i mała gastronomia, za którą będzie odpowiadać Halina Sromek, radna gminy Dobra.

"W tym dniu pożegnamy lato, a powitamy jesień. Uczynimy to konkursem układania kompozycji z kwiatów" - zapraszają organizatorzy.

Szykuje się świetna impreza w Bezrzeczu. Zapraszamy w sobotę na teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Początek festynu o godz. 13:00.

Organizatorami imprezy są: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - plakat:
Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://www.bezrzecze24.pl/news.php?extend.3053 )