WiadomośćŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 25 września 2018 - 07:40:16


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć


Rodzinne konkursy z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek, obłędnie smaczne leczo i placki ziemniaczane - tak obchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu. Jubileuszowa, dziesiąta edycja jesiennego festynu odbyła się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej.


Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizowany jest co roku w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla uczestników. Były konkursy sprawnościowe z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze z OSP Wołczkowo, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek i obłędnie smaczne leczo. Jedzeniowym hitem były placki ziemniaczane przygotowywane osobiście przez Halinę Sromek, radną gminy Dobra.

"Dziękujemy wszystkim za udział w festynie. Byliście wspaniali, chce się dla Was pracować. No i pogoda nie najgorsza, a tak się obawialiśmy" - mówi Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

Na festynie obecni też byli przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, sekretarz Rozalia Adamska i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Organizatorami festynu byli: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze". Rodzinna impreza została zorganizowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - 22 września 2018 r.:Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://www.bezrzecze24.pl/news.php?extend.3057 )