WiadomośćJarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 18 grudnia 2018 - 11:00:57


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia


W piątek, 14 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Podczas świątecznego kiermaszu zbierane były środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza.


Na mieszkańców Bezrzecza, gminy Dobra i Szczecina, którzy licznie przybyli do szkoły podstawowej w Bezrzeczu, czekało wiele atrakcji. Były stoiska z rękodziełem, wypiekami i potrawami świątecznymi, warsztaty piernikowe, zabawa fantowa, licytacje, wata cukrowa, wyciskane soki oraz występy dzieci ze szkoły w Bezrzeczu.

Podczas świątecznego kiermaszu zbierano środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy szkoły w Bezrzeczu. Dziewczynka od najmłodszych lat walczy codziennie z ciężką chorobą - padaczką lekooporną. Jedyną szansą na wygranie z chorobą jest drogie leczenie w niemieckiej klinice Schön Klinik Vogtareuth.

Mieszkańcy bardzo chętnie włączyli się do akcji pomocy dla Mai. Można było kupić stroiki świąteczne, brać udział w licytacjach oraz loterii. Od początku do końca jarmarku sala gimnastyczna w Bezrzeczu tętniła życiem. Dla łasuchów przygotowano pyszne ciasta i przekąski świąteczne, była też zimowa herbatka.

Organizatorami Jarmarku Bożonarodzeniowego byli: Rada Rodziców PSP w Bezrzeczu, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS w Bezrzeczu oraz GCKiB. W przygotowaniach do jarmarku brali też udział rodzice i mieszkańcy Bezrzecza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJarmark Bożonarodzeniowy dla Mai w Bezrzeczu - 14 grudnia 2018 r.:

Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://www.bezrzecze24.pl/news.php?extend.3120 )