WiadomośćKonsultacje społeczne w gminie Dobra
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa 24 lutego 2021 - 13:35:36


Konsultacje społeczne w gminie Dobra


Trwają konsultacje społeczne w sprawie sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra, w ramach projektu "Planowanie z mieszkańcami" (POWR.02.19.00-00-KP12/18). Głównym celem konsultacji jest możliwie szerokie poznanie opinii i preferencji mieszkańców gminy.


W ramach konsultacji dotyczących sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra przeprowadzono już spotkanie z przedsiębiorcami i spotkanie eksperckie z instytucjami, zorganizowano także punkt informacyjno-promocyjny.

Z uwagi na trwającą sytuację epidemiologiczną kolejne spotkania z grupą roboczą i rolnikami planowane są w formie zdalnej. Szczegóły przebiegu konsultacji i wszelkie aktualności dostępne są na stronie internetowej www.dobraszczecinska.pl w zakładce konsultacje społeczne.

"W ramach trwających konsultacji można składać wnioski do projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra" - informuje Zofia Wajda, kierownik Referatu ds. Planowania Przestrzennego i Warunków Zabudowy w Urzędzie Gminy Dobra.

Więcej informacji na ten temat konsultacji można uzyskać we wspomnianym wyżej referacie w Urzędzie Gminy Dobra przy ul. Granicznej 24a w Dobrej oraz pod numerem telefonu 91 424-19-76.

Zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach.

Źródło: Urząd Gminy DobraŹródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://www.bezrzecze24.pl/news.php?extend.3608 )