Zaloguj się | Rejestracja

Konsultacje społeczne w gminie Dobra


Konsultacje społeczne w gminie Dobra

Trwają konsultacje społeczne w sprawie sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra, w ramach projektu "Planowanie z mieszkańcami" (POWR.02.19.00-00-KP12/18). Głównym celem konsultacji jest możliwie szerokie poznanie opinii i preferencji mieszkańców gminy.


W ramach konsultacji dotyczących sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra przeprowadzono już spotkanie z przedsiębiorcami i spotkanie eksperckie z instytucjami, zorganizowano także punkt informacyjno-promocyjny.

Z uwagi na trwającą sytuację epidemiologiczną kolejne spotkania z grupą roboczą i rolnikami planowane są w formie zdalnej. Szczegóły przebiegu konsultacji i wszelkie aktualności dostępne są na stronie internetowej www.dobraszczecinska.pl w zakładce konsultacje społeczne.

"W ramach trwających konsultacji można składać wnioski do projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra" - informuje Zofia Wajda, kierownik Referatu ds. Planowania Przestrzennego i Warunków Zabudowy w Urzędzie Gminy Dobra.

Więcej informacji na ten temat konsultacji można uzyskać we wspomnianym wyżej referacie w Urzędzie Gminy Dobra przy ul. Granicznej 24a w Dobrej oraz pod numerem telefonu 91 424-19-76.

Zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach.

Źródło: Urząd Gminy Dobra
środa 24 lutego 2021 - 13:35:36 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej