Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

Na terenie osiedla Krzekowo-Bezrzecze przy skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Szerokiej, w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej, znajduje się Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Dokonamy tu nie tylko profesjonalnego, corocznego przeglądu naszego pojazdu. W każdym momencie zbadamy stan techniczny i wykonamy wszelkie pomiary, również przed zakupem auta używanego. Zapraszamy.

SP Auto, to firma powstała w 2013 roku w Szczecinie. Zajmuje się wykonywaniem przeglądów rejestracyjnych pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T, motocykli, motorowerów, a także ciągników rolniczych. Firma SP Auto posiada również uprawnienia do przeglądów instalacji gazowych. W ofercie ma także sprawdzanie oraz ustawienie geometrii i zbieżności kół. W SP Auto sprawdzimy również amortyzatory, hamulce, układ kierowniczy, zawieszenie czy ustawienie świateł.

W Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów ZS/046/P w Szczecinie szybko i rzetelnie sprawdzisz stan techniczny swojego pojazdu. Główną wartością Stacji jest dbałość o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.Dane teleadresowe:

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS/046/P
ul. Szeroka 63, 71-211 Szczecin (wjazd od ul. Żołnierskiej)
tel. kom.: +48 797 825 884
e-mail: biuro©spauto.com.pl

Godziny otwarcia:
PN-PT 8:00 - 18:00
SB 8:00 - 13:00

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Szczecinie - zdjęcia:
"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS/046/P - mapa:

Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

środa 19 czerwca 2019 - 12:51:41 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej