Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Koronawirus: dezynfekcja wiat przystankowych

Koronawirus: dezynfekcja wiat przystankowych

Wczoraj odbyło się kolejne posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie zagrożenia koronawirusem. Podczas spotkania podjęto m.in. decyzję o dezynfekcji wiat przystankowych na terenie gminy Dobra. Ponadto codziennie straż gminna będzie przekazywała komunikaty głosowe dla mieszkańców dotyczące zagrożenia i kontrolowała czy przestrzegane są zakazy dotyczące gromadzenia się osób w miejscach publicznych.
sobota 28 marca 2020 - 10:26:14 | Komentarze: 0
Ile płacimy za śmieci w gminie Dobra

Ile płacimy za śmieci w gminie Dobra

Sprawdziliśmy ile dokładnie wynoszą rachunki za śmieci mieszkańców gminy Dobra. Ponad 72% gospodarstw płaci rachunki poniżej 75 złotych miesięcznie, z czego 43% mniej niż 50 zł. Rachunki w kwocie 76-100 zł płaci 14% gospodarstw w gminie Dobra, a 101-150 zł - 9%. Więcej niż 150 zł miesięcznie płaci ok. 3% gospodarstw.
wtorek 24 marca 2020 - 08:51:03 | Komentarze: 0
Zawieszenie referendum: oświadczenie Wójt Gminy Dobra

Zawieszenie referendum: oświadczenie Wójt Gminy Dobra

Komisarz Wyborczy w Szczecinie podjął decyzję o zawieszeniu referendum ze względu na zagrożenie koronawirusem. Wójt Gminy Dobra w wydanym oświadczeniu poparła decyzję komisarza. "Decyzja jest jak najbardziej słuszna. Nie wyobrażam sobie w sytuacji zagrożenia epidemią możliwości bezpiecznego przeprowadzenia głosowania w lokalach wyborczych. Zdrowie i życie naszych mieszkańców jest najważniejsze" - powiedziała Teresa Dera.
poniedziałek 23 marca 2020 - 13:36:58 | Komentarze: 0
"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach

"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach

"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach rozpoczyna rekrutację na rok 2020/2021. Znajdziecie nas w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 49. Nasza edukacyjna placówka przyjmuje dzieci od 10 miesiąca życia do 6 lat. Zarówno w żłobku jak i przedszkolu prowadzone są 2 grupy. Już dziś zapisz swoje dziecko do naszej radosnej placówki.
sobota 21 marca 2020 - 08:34:30 | Komentarze:
Gospodarka odpadami w gminie Dobra - odcinek 3

Gospodarka odpadami w gminie Dobra - odc. 3

Gmina Dobra przygotowała cykl prezentacji, które wyjaśniają wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące gospodarki odpadami i naliczaniem opłat za odbiór śmieci. W trzecim odcinku wyjaśniono dlaczego w całej Polsce tak bardzo podrożały rachunki za śmieci i jak można je obniżyć.
piątek 20 marca 2020 - 08:17:01 | Komentarze: 0
Koronawirus: działania Urzędu Gminy Dobra

Koronawirus: działania Urzędu Gminy Dobra

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego związanego z zagrożeniem koronawirusem. Podczas spotkania, w którym uczestniczyła Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, ustalono szczegóły pomocy dla osób starszych i samotnych oraz wsparcia psychologicznego dla mieszkańców. Gmina Dobra poinformowała również w jaki sposób można składać formularze rekrutacyjne do przedszkoli i jak przekazywane są informacje uczniom i rodzicom od nauczycieli dotyczące nauki online.
wtorek 17 marca 2020 - 10:29:03 | Komentarze: 0
Elektroniczny nabór do przedszkoli w gminie Dobra

Elektroniczny nabór do przedszkoli w gminie Dobra

W poniedziałek, 16 marca rozpocznie się elektroniczna rekrutacja do publicznych przedszkoli, oddziałów oraz punktów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Dobra na rok szkolny 2020/2021. Będzie to pierwszy elektroniczny nabór w historii gminy. Rekrutacja będzie prowadzona przez stronę internetową www.nabor.pcss.pl/dobra.
czwartek 12 marca 2020 - 18:52:46 | Komentarze: 0
Zmiana organizacji ruchu w Wołczkowie

Zmiana organizacji ruchu w Wołczkowie

W związku z budową infrastruktury komunikacyjnej, w tym ronda w Wołczkowie i trasy rowerowej łączącej Dobrą z węzłem przesiadkowym Głębokie, zmianie uległa organizacja ruchu na ul. Lipowej. Wprowadzono ruch wahadłowy. Do 20 marca prowadzone będą prace związane z układaniem nakładki asfaltowej.
wtorek 10 marca 2020 - 14:45:38 | Komentarze: 0
„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie zaprasza

„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie zaprasza

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Starasz się o dziecko, jesteś w ciąży lub karmisz piersią i potrzebujesz zbilansowanej diety? Martwisz się o zdrowie swojego dziecka, które nie chce jeść warzyw i owoców? Twoje dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe i nie wiesz jak prawidłowo bilansować jego dietę? Odwiedź nowo powstały gabinet dietetyczny, który mieści się w Wołczkowie, przy ulicy Lipowej 45.
poniedziałek 09 marca 2020 - 07:47:39 | Komentarze: 0
Zebranie wiejskie w Bezrzeczu 2020 r. - relacja

Zebranie wiejskie w Bezrzeczu 2020 r. - relacja

We wtorek 3 marca br., w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Górnej 3 odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Bezrzecza. Na spotkaniu obecni byli m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra i starostwa powiatowego w Policach. W zebraniu wzięło udział około 50 mieszkańców Bezrzecza.
piątek 06 marca 2020 - 16:22:56 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej