Zaloguj się | Rejestracja

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konsultacje społeczne w gminie Dobra

Konsultacje społeczne w gminie Dobra

Trwają konsultacje społeczne w sprawie sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra, w ramach projektu "Planowanie z mieszkańcami" (POWR.02.19.00-00-KP12/18). Głównym celem konsultacji jest możliwie szerokie poznanie opinii i preferencji mieszkańców gminy.
środa 24 lutego 2021 - 13:35:36 | Komentarze: 0
Budowa dróg w Bezrzeczu na osiedlu za Stokrotką

Budowa dróg w Bezrzeczu na osiedlu za Stokrotką

Gmina Dobra podpisała umowę na opracowanie dokumentacji technicznej budowy dróg wraz chodnikami i oświetleniem położonych w Bezrzeczu. Inwestycja dotyczy ulic na osiedlu za Stokrotką: Miętowej, Tymiankowej, Anyżkowej, Cynamonowej, Maciejki, Bluszczowej, Korzennej, Bukszpanowej, Berberysowej, Kminkowej. Dokumentacja ma uwzględniać odwodnienie oraz likwidację wszelkich kolizji.
środa 24 lutego 2021 - 13:25:41 | Komentarze: 0
Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Marszałek województwa organizuje koalicję samorządów na rzecz Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina. "Stoimy przed historyczną szansą na sfinansowanie tej inwestycji z funduszy unijnych. Mamy nadzieję, że mocny głos z Pomorza Zachodniego zostanie usłyszany w Warszawie i przyczyni się do jak najszybszej finalizacji tego bardzo ważnego drogowego projektu" - tłumaczy Olgierd Geblewicz.
czwartek 18 lutego 2021 - 19:35:23 | Komentarze: 0
Budżet Obywatelski Gminy Dobra - wyniki głosowania

Budżet Obywatelski - wystartowało głosowanie

Znamy już wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Mieszkańcy wybrali do realizacji 6 projektów inwestycyjnych i 7 nieinwestycyjnych.
środa 17 lutego 2021 - 17:10:33 | Komentarze: 0
Rusza Bezrzeczańska Szafodzielnia

Rusza Bezrzeczańska Szafodzielnia

W piątek, 12 lutego startuje Bezrzeczańska Szafodzielnia. To akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze z myślą o osobach, które potrzebują kurtki, płaszcza lub innego ciepłego okrycia.
czwartek 11 lutego 2021 - 19:17:25 | Komentarze: 0
Projekty BO: Strefa Aktywności Fizycznej

Projekty BO: Strefa Aktywności Fizycznej

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Tym razem prezentujemy dwa projekty z Bezrzecza - Strefę Aktywności Fizycznej przy szkole podstawowej w Bezrzeczu i Aktywne Bezrzecze 2021.
poniedziałek 08 lutego 2021 - 12:12:01 | Komentarze: 0
Luxmedica Face and Body Beauty

Luxmedica
Face and Body Beauty


Luxmedica Face and Body Beauty to nowe miejsce na mapie Mierzyna. Nowoczesny salon kosmetyczny stworzony z pasją, dobrą energią oraz szerokim zakresem usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, mieści się przy ulicy Weleckiej 1A obok hotelu „Julian”.
piątek 05 lutego 2021 - 14:10:34 | Komentarze: 0
Akademia Tańca zaprasza na kursy tańca

Akademia Tańca zaprasza na kursy tańca

Nie umiesz tańczyć lub nie masz poczucia rytmu? Możesz to zmienić pod czujnym okiem zawodowych tancerzy. Akademia Tańca poleca Walentynkowy Kurs Tańca oraz Latino Ladies w wersjach karnawałowej, dla początkujących i dla mam z dziećmi.
środa 03 lutego 2021 - 18:28:06 | Komentarze: 0
Budżet Obywatelski - wystartowało głosowanie

Budżet Obywatelski - wystartowało głosowanie

Rrozpoczęło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Finalnie do etapu głosowania dopuszczono 11 projektów inwestycyjnych i 7 nieinwestycyjnych. Głosowanie potrwa dwa tygodnie i zakończy się 15 lutego. Na realizację wygranych projektów zarezerwowano w budżecie gminy 1 mln złotych.
środa 03 lutego 2021 - 13:27:46 | Komentarze: 0
29. Finał WOŚP w gminie Dobra

29. Finał WOŚP w gminie Dobra

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała w gminie Dobra. Tym razem z powodu pandemii nie można było zorganizować wielkiego finału w szkole w Bezrzeczu. Wolontariusze zadbali jednak, aby do puszek trafiały datki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
poniedziałek 01 lutego 2021 - 12:12:11 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej