Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Jeszcze w tym roku powstanie oświetlenie uliczne 7 przejść dla pieszych w gminie Dobra. Lampy pojawią się w Mierzynie, Bezrzeczu, Dołujach i Skarbimierzycach. Otwarto już oferty związane z przetargiem na realizację tej inwestycji. Budową oświetlenia zainteresowane są dwie firmy ze Szczecina.
środa 15 maja 2019 - 05:50:30 | Komentarze: 0
Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę w Bezrzeczu

Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę w Bezrzeczu

W środę, 8 maja strażnicy gminni podczas patrolu w Bezrzeczu zauważyli przy sklepie Stokrotka samochód zaparkowany na miejscu zastrzeżonym dla osoby niepełnosprawnej. W pojeździe nie było stosownej karty parkingowej. Kiedy do auta wrócili kierowca i pasażer okazało się, że są oni pod wpływem alkoholu.
piątek 10 maja 2019 - 16:41:21 | Komentarze: 0
KS Wołczkowo-Bezrzecze gra z Kastą Majowe

KS Wołczkowo-Bezrzecze gra z Kastą Majowe

Niedziela, godz. 18:00, to idealny moment na wyciśnięcie z majówki ostatnich soków. Nasi zawodnicy zmierzą się z Kastą Majowe. Czeka nas ciekawy trunek. Jakiego smaku? Przekonamy się po końcowym gwizdku..
niedziela 05 maja 2019 - 08:38:50 | Komentarze: 0
Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej - życzy redakcja portalu Bezrzecze24.pl
niedziela 21 kwietnia 2019 - 04:59:37 | Komentarze: 0
Przebudowa ul. Szkolnej w Bezrzeczu: organizacja ruchu

Przebudowa ul. Szkolnej w Bezrzeczu: organizacja ruchu

Rusza przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Inwestycja zakłada przebudowę 1,5-kilometrowego odcinka drogi, od szkoły w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną. W związku z planowanymi pracami drogowymi, od wtorku, 23 kwietnia obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.
niedziela 21 kwietnia 2019 - 04:50:57 | Komentarze: 0
Gmina Dobra liderem w Polsce

Gmina Dobra liderem
w Polsce


Gmina Dobra zajęła 1. miejsce (w grupie 1548 gmin wiejskich) w najnowszym Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego w Polsce. Pod uwagę wzięto m.in. dochody własne, nadwyżkę operacyjną i wydatki inwestycyjne. Ranking przygotowała grupa ekspertów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
środa 10 kwietnia 2019 - 06:46:33 | Komentarze: 0
Strajk nauczycieli: nadal brak porozumienia

Strajk nauczycieli: nadal brak porozumienia

Strajk nauczycieli trwa nadal. W szkołach w Mierzynie, Bezrzeczu, Dobrej, Dołujach i Rzędzinach od poniedziałku nie ma lekcji. Żadna ze szkół nie została jednak zamknięta. Nie wiadomo kiedy strajk się zakończy. Dzisiaj podczas kolejnych rozmów nie doszło do porozumienia między związkowcami a rządem.
środa 10 kwietnia 2019 - 04:10:06 | Komentarze: 0
Tomasz Czubara nowym sołtysem Bezrzecza

Tomasz Czubara nowym sołtysem Bezrzecza

Mieszkańcy Bezrzecza wybrali nowego sołtysa. Najwięcej głosów otrzymał Tomasz Czubara, radny gminy Dobra. Wybrano też radę sołecką.
środa 10 kwietnia 2019 - 03:59:52 | Komentarze: 0
Wybory sołtysa w Bezrzeczu - 9 kwietnia 2019 r.

Wybory sołtysa w Bezrzeczu - 9 kwietnia 2019 r.

We wtorek, 9 kwietnia 2019 r., mieszkańcy Bezrzecza będą wybierali sołtysa oraz radę sołecką. Wybory odbędą się o godz. 18:00 w sali gimnastycznej publicznej Szkoły Podstawowej przy ul. Górnej 3. Zapraszamy wszystkich mieszkańców zameldowanych w Bezrzeczu.
wtorek 09 kwietnia 2019 - 08:06:29 | Komentarze: 0
Strajk nauczycieli w szkołach w gminie Dobra

Strajk nauczycieli w szkołach w gminie Dobra

Nauczyciele w szkołach w Mierzynie, Bezrzeczu, Dobrej, Dołujach i Rzędzinach wezmą udział w ogólnopolskim strajku, który ma się rozpocząć 8 kwietnia. Dyrektorzy szkół w gminie Dobra poinformowali już rodziców o odwołaniu zajęć lekcyjnych i poprosili o zapewnienie, w miarę możliwości, opieki nad dziećmi we własnym zakresie.
piątek 05 kwietnia 2019 - 16:46:50 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej