Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Praca dla opiekunek w Niemczech

Praca dla opiekunek
w Niemczech


Rynek pracy w Polsce nie gwarantuje każdemu z nas zatrudnienia w wybranym przez siebie obszarze. Każdy marzy o pewnej i pozwalającej na wygodne życie pracy, jednak jej znalezienie nie jest zbyt proste. Nawet osoby posiadające kwalifikacje w konkretnych zawodach często nie mają możliwości pracować na atrakcyjnych warunkach. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku opiekunów osób starszych, dlatego coraz częściej decydują się oni na zagraniczne wyjazdy zarobkowe. Jednym z najpopularniejszych kierunków są obecnie Niemcy.
czwartek 23 lutego 2017 - 16:06:05 | Komentarze: 0
Przebudowa ul. Modrej i Koralowej

Przebudowa ul. Modrej
i Koralowej


Trwają przygotowania do realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ulic Koralowej i Modrej w szczecińskiej części Bezrzecza. Codziennie w godzinach komunikacyjnego szczytu tworzą się tutaj gigantyczne korki (na zdjęciu poranny korek sfotografowany z drona). Na zlecenie urzędu miasta powstaje właśnie plan organizacji ruchu na czas remontu wspomnianych ulic.
czwartek 23 lutego 2017 - 06:27:39 | Komentarze: 0
Ferie zimowe 2017 w Bezrzeczu

Ferie zimowe 2017
w Bezrzeczu


Połowa ferii zimowych już za nami. Dzieci z Bezrzecza mogą liczyć na wiele atrakcji przygotowanych przez członków stowarzyszeń oraz pracowników szkół i Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.
środa 22 lutego 2017 - 06:34:37 | Komentarze: 0
Projekt organizacji ruchu na ul. Nowowiejskiej w Bezrzeczu

Projekt organizacji ruchu na ul. Nowowiejskiej w Bezrzeczu

Wójt Teresa Dera ogłosiła że przygotowany został projekt koncepcji stałej organizacji ruchu drogowego na ul. Nowowiejskiej, Diamentowej i Brylantowej w Bezrzeczu. Zmiany mają na celu uspokojenie ruchu samochodowego i zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.
poniedziałek 20 lutego 2017 - 06:46:50 | Komentarze: 0
Zgłoszenia do zespołu ds. budżetu obywatelskiego

Zgłoszenia do zespołu ds. budżetu obywatelskiego

Wójt Gminy Dobra ogłosił nabór członków do zespołu opiniodawczo-konsultacyjnego ds. budżetu obywatelskiego na 2018 rok. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 marca. Do obsadzenia są 4 miejsca dla mieszkańców i 2 dla radnych z terenu gminy Dobra.
czwartek 16 lutego 2017 - 08:16:09 | Komentarze: 0
Ferie zimowe 2017 w gminie Dobra

Ferie zimowe 2017
w gminie Dobra


Ferie zimowe dla wszystkich uczniów z województwa zachodniopomorskiego rozpoczęły się oficjalnie w poniedziałek, 13 lutego. Wiele dzieci spędzi je poza domem - na wycieczkach, koloniach i obozach. Dla tych, które zostaną jednak w domu, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało dużo atrakcji.
wtorek 14 lutego 2017 - 13:05:22 | Komentarze: 0
Ośrodek dla dzikich zwierząt - wizualizacje

Ośrodek dla dzikich zwierząt w gminie Dobra
- wizualizacje


Wiemy już jak ma wyglądać ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w gminie Dobra. Ośrodek, który planuje wybudować Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, znajdowałby się w obrębie ewidencyjnym Rzędziny, w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego "Świdwie".
poniedziałek 13 lutego 2017 - 11:47:35 | Komentarze: 0
Zebranie wiejskie w Bezrzeczu - relacja

Zebranie wiejskie
w Bezrzeczu - relacja


We wtorek, 7 lutego w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbyło się zebranie wiejskie. Na spotkaniu obecni byli m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra, rady sołeckiej Bezrzecza i starostwa powiatowego. W zebraniu wzięło udział około 60 mieszkańców Bezrzecza.
środa 08 lutego 2017 - 08:42:10 | Komentarze: 0
Memorandum dla budowy basenu w Bezrzeczu

Memorandum dla budowy basenu w Bezrzeczu

Wójt Teresa Dera ogłosiła memorandum informacyjne dla inwestycji polegającej na budowie obiektu sportowego z basenem w Bezrzeczu. Jest to forma badania zainteresowania wykonawców, sfinansowaniem budowy i prowadzeniem basenu. Inwestycja miałaby powstać w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.
wtorek 07 lutego 2017 - 19:28:00 | Komentarze: 0
Półkolonie zimowe w Elite Sport Club

Półkolonie zimowe
w Elite Sport Club


Zapraszamy na półkolonie zimowe w Elite Sport Club w Mierzynie. Są jeszcze wolne miejsca. W programie dużo atrakcji, m.in. tenis ziemny i stołowy, strzelnica sportowa, gry i zabawy ruchowe, a także ognisko z kiełbaskami. Organizatorzy zapewniają opiekę od godz. 7:00 do 17:00.
wtorek 07 lutego 2017 - 17:10:24 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

parkbezrzecze.jpg
e-mail: biuro©parkbezrzecze.pl
tel. +48 605 999 300
PARK BEZRZECZE to otoczone lasem, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, powstające właśnie w Bezrzeczu. Działki budowlane z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego są w pełni uzbrojone.
OSJ.jpg

SCK.jpg
Firma SCK istnieje na rynku od 1995 r. Przez ponad 20 lat naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Szybko zdobyliśmy pozycję lidera krajowego w tej dziedzinie, obecnie oferując 3-letnią gwarancję staliśmy się pionierem wyznaczającym standardy. SCK to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa jak i sektor publiczny.

Kociuba.jpg

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej