Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Nabór do punktów przedszkolnych w gminie Dobra

Nabór do punktów przedszkolnych w gminie Dobra

W środę, 26 kwietnia rozpocznie się nabór do punktów oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Dobra na rok szkolny 2017/2018. W rekrutacji uczestniczą dzieci zamieszkujące wraz z rodzicami na terenie gminy Dobra, urodzone w latach 2011-2014 tj. w wieku 3-6 lat, które w roku szkolnym 2016/2017 nie uczęszczały do punktów przedszkolnych lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, albo chcą zmienić placówkę.
poniedziałek 24 kwietnia 2017 - 06:41:59 | Komentarze: 0
Rajd rowerowy w gminie Dobra

Rajd rowerowy w gminie Dobra

W niedzielę, 23 kwietnia sprzed boiska w Dobrej przy ul. Sportowej wyruszy rajd rowerowy. Trasa rajdu prowadzić będzie po malowniczych terenach gminy Dobra.
czwartek 20 kwietnia 2017 - 12:04:25 | Komentarze: 0
Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej - życzy redakcja portalu Bezrzecze24.pl
niedziela 16 kwietnia 2017 - 12:36:55 | Komentarze: 0
Święcenie pokarmów w kościele w Bezrzeczu

Święcenie pokarmów w kościele w Bezrzeczu

W Wielką Sobotę, zgodnie z tradycją, osoby wierzące przynoszą do kościoła w koszykach potrawy wielkanocne zwane święconką. Dla dzieci to wielka atrakcja. Sprawdziliśmy, w jakich godzinach w kościele w Bezrzeczu odbywać się będzie tradycyjne święcenie pokarmów.
piątek 14 kwietnia 2017 - 19:44:24 | Komentarze: 0
Ćwiczenia wojskowe w Dobrej i Wołczkowie

Ćwiczenia wojskowe w Dobrej i Wołczkowie

W dniach 11-13 kwietnia na terenie gminy Dobra odbędzie się szkolenie żołnierzy 1. batalionu piechoty zmotoryzowanej z 12. Brygady Zmechanizowanej. Żołnierze wyposażeni będą w broń etatową i będą używać środków pozoracji pola walki (flary, świece dymne itp.).
środa 12 kwietnia 2017 - 04:56:37 | Komentarze: 0
Zielone światło dla zachodniej obwodnicy Szczecina

Zielone światło dla zachodniej obwodnicy Szczecina

W czwartek, 6 kwietnia Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego uzyskał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla realizacji przedsięwzięcia "Zachodnie Drogowe Obejście Miasta Szczecina".
wtorek 11 kwietnia 2017 - 05:21:56 | Komentarze: 0
Kiermasz Wielkanocny w Bezrzeczu - fotorelacja

Kiermasz Wielkanocny w Bezrzeczu - fotorelacja

W niedzielę, 9 kwietnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu odbył się Kiermasz Wielkanocny. Na miejscu mogliśmy skosztować baby wielkanocne, od najprostszej piaskowej przez cytrynowe do makowej czy z jabłkami. Podczas kiermaszu można było też nabyć wielkanocne ozdoby.
poniedziałek 10 kwietnia 2017 - 15:43:17 | Komentarze: 0
Kiermasz Wielkanocny w Bezrzeczu

Kiermasz Wielkanocny
w Bezrzeczu


W niedzielę, 9 kwietnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. W programie m.in. degustacja ciast, herbat i żurku oraz konkurs na "Najlepszą Babę Wielkanocną". Początek kiermaszu o godzinie 10:00.
sobota 08 kwietnia 2017 - 06:25:50 | Komentarze: 0
Zawody sportowe w szkole w Bezrzeczu - relacje

Zawody sportowe w szkole w Bezrzeczu - relacje

Pod koniec marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbyły się kolejne imprezy sportowe organizowane wspólnie przez szkołę i LZS Bezrzecze. Podczas turnieju "Mama, tata i ja" rywalizowały drużyny złożone z uczniów i rodziców, a w trakcie V Turnieju Sprawnościowego zmierzyły się reprezentacje szkół z Bezrzecza, Dołuj, Mierzyna i Nowego Warpna.
piątek 07 kwietnia 2017 - 07:28:54 | Komentarze: 0
Zbiórka odpadów biodegradowalnych w gminie Dobra

Zbiórka odpadów biodegradowalnych w gminie Dobra

1 kwietnia rozpoczęła się w gminie Dobra akcja zbiórki odpadów biodegradowalnych. Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców, którzy chcą pozbyć się m.in. odpadów zielonych pochodzących z ich działek. Zbiórka prowadzona będzie w ramach odbioru odpadów selekcyjnych w systemie workowym. Większą ilość odpadów wyrzucać będzie można również do specjalnych kontenerów.
czwartek 06 kwietnia 2017 - 05:00:36 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

parkbezrzecze.jpg
e-mail: biuro©parkbezrzecze.pl
tel. +48 605 999 300
PARK BEZRZECZE to otoczone lasem, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, powstające właśnie w Bezrzeczu. Działki budowlane z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego są w pełni uzbrojone.
SCK.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej o 60% w stosunku do ceny oszacowania) do sprzedaży dwie niezabudowane działki rolne położone w Łęgach (gmina Dobra koło Szczecina) o pow.: 1,0666 ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 888 088 222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej