Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Powitanie wiosny w Bezrzeczu - zdjęcia

Powitanie wiosny
w Bezrzeczu - zdjęcia


W sobotę 23 marca od godziny 14:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej mieszkańcy Bezrzecza uroczyście żegnali zimę. W tym roku pogoda wyjątkowo dopisała i dzieci z radością spaliły przygotowane własnoręcznie marzanny oraz uczestniczyły w licznych, sportowych konkursach. Nie obyło się również bez tradycyjnego pieczenia kiełbasek. Zobaczcie zdjęcia z tegorocznego powitania wiosny w Bezrzeczu.
niedziela 24 marca 2019 - 19:55:46 | Komentarze: 0
Powitanie wiosny w Bezrzeczu

Powitanie wiosny w Bezrzeczu

W sobotę, 23 marca zapraszamy do Bezrzecza na ognisko z okazji "Powitania Wiosny". Będą gry i zabawy dla dzieci oraz konkurs na "Najciekawszą Marzannę". Zabawa startuje o godz. 14 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej.
czwartek 21 marca 2019 - 11:30:56 | Komentarze: 0
PSP Bezrzecze laureatem konkursu Filharmonii

PSP Bezrzecze laureatem konkursu Filharmonii

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu została laureatem konkursu na szkolne strefy harmonii organizowanym przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie. Szkoła w Bezrzeczu zajęła 1. miejsce za "Cicharmonię" (opiekunką strefy jest Paulina Bednarek).
czwartek 21 marca 2019 - 11:08:29 | Komentarze: 0
Dzień Kobiet i Mężczyzn w Bezrzeczu - zdjęcia

Dzień Kobiet i Mężczyzn
w Bezrzeczu - zdjęcia


W sobotę, 9 marca w klubie w Bezrzeczu odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn pod hasłem "Jak za dawnych lat". Organizatorzy spotkania zadbali o stroje i akcesoria z czasów PRL. Gwiazdami wieczoru byli zespół wokalny z Bezrzecza oraz grupa wokalno-taneczna "ALEBABKI".
środa 13 marca 2019 - 09:34:35 | Komentarze: 0
Nowa droga z Wołczkowa i Bezrzecza do Szczecina

Nowa droga z Wołczkowa i Bezrzecza do Szczecina

Po uzyskaniu od strony wojskowej wstępnej akceptacji przebiegu alternatywnej drogi z Wołczkowa i Bezrzecza do Szczecina, Gmina Dobra uwzględniła w koncepcji zmiany, które wcześniej zgłosiło wojsko.
środa 27 lutego 2019 - 13:32:29 | Komentarze: 0
Od marca nowe dowody elektroniczne

Od marca nowe dowody elektroniczne

Od marca rozpocznie się wydawanie nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, tzw. e-dowodów. Nowy dowód będzie bezpiecznym i bezpłatnym narzędziem do komunikacji elektronicznej z administracją, służbą zdrowia i podmiotami komercyjnymi. Proces wymiany dowodów będzie rozłożony na 10 lat i potrwa do 2029 r.
niedziela 24 lutego 2019 - 11:27:03 | Komentarze: 0
Turniej Piłki Siatkowej - wygrało Bezrzecze

Turniej Piłki Siatkowej
w Mierzynie - relacja


W sobotę, 16 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja LZS Bezrzecze. Kolejne miejsca zajęły drużyny Bezrzecze II, OSP Wołczkowo i Mierzyn I.
środa 20 lutego 2019 - 10:50:24 | Komentarze: 0
Elena z Bezrzecza wygrała bitwę w The Voice Kids

Elena z Bezrzecza wygrała bitwę w The Voice Kids

12-letnia Elena Ewangelopulu z gminy Dobra przeszła do kolejnego etapu programu talent show The Voice Kids. W sobotę, 9 lutego, podczas emisji kolejnego odcinka w TVP2, Elena wygrała muzyczną bitwę śpiewając razem z Elizą i Julią przebój "Ain't No Mountain High Enough" Marvina Gaye'a & Tammi Terrell.
wtorek 12 lutego 2019 - 15:46:16 | Komentarze: 0
Przygotowania do przebudowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu

Przygotowania do przebudowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu

Trwają przygotowania do przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Przeprowadzono już wycinkę drzew, niezbędną do realizacji inwestycji, w ramach której przebudowany zostanie 1,5-kilometrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną.
sobota 09 lutego 2019 - 09:10:36 | Komentarze: 0
WOŚP w gminie Dobra - wideo i zdjęcia

27. Finał WOŚP w gminie Dobra - wideo i zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiej relacji filmowej z 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która ponownie zagrała w gminie Dobra. Zebrano łącznie kwotę: 49.465,57 zł, 177,48 euro i 100 dolarów. Jedna z osób podarowała też pierścionek.
czwartek 17 stycznia 2019 - 15:14:03 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej