Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Nowy samochód dla Straży Gminnej w Dobrej

Nowy samochód dla Straży Gminnej w Dobrej

Funkcjonariusze Straży Gminnej w Dobrej otrzymali nowy samochód. Jest to auto marki Dacia Duster. Zakup samochodu sfinansowany został ze środków Gminy Dobra i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
czwartek 08 grudnia 2016 - 07:31:37 | Komentarze: 0
Mikołajkowe pierniki w Bezrzeczu - zdjęcia

Mikołajkowe pierniki w Bezrzeczu - zdjęcia

We wtorek, 6 grudnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu dzieci wypiekały i zdobiły mikołajkowe pierniki. Ta tradycyjna już przedświąteczna impreza, organizowana przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe w Bezrzeczu i filię Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, zgromadziła liczne grono dzieci i rodziców.
środa 07 grudnia 2016 - 09:22:31 | Komentarze: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu

Jarmark Bożonarodzeniowy
w Bezrzeczu


W niedzielę, 11 grudnia zapraszamy na II Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu. Nie zabraknie świątecznie przystrojonych kramików i wystawców ze specjalnie dobranym asortymentem: przysmakami, rękodziełem i ozdobami choinkowymi. Gorąco i świątecznie polecamy!
poniedziałek 05 grudnia 2016 - 08:05:53 | Komentarze: 0
Mikołajkowe pierniki w Bezrzeczu

Mikołajkowe pierniki
w Bezrzeczu


We wtorek, 6 grudnia zapraszamy dzieci na tradycyjny wypiek i zdobienie mikołajkowych pierników w Bezrzeczu. Wspólne wypiekanie odbędzie się w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek przy ul. Koralowej 61c. Początek o godz. 17:00.
piątek 02 grudnia 2016 - 08:46:11 | Komentarze: 0
Pogadanka o ruchu drogowym w przedszkolu w Bezrzeczu

Pogadanka o ruchu drogowym w przedszkolu w Bezrzeczu

W środę, 30 listopada dzieci z Punktu Przedszkolnego w Bezrzeczu uczestniczyły w zajęciach w ramach projektu „Na drodze wybierz Życie”, realizowanego przez Powiat Policki. Pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym przygotowali przedstawiciele policji i straży gminnej.
piątek 02 grudnia 2016 - 08:34:16 | Komentarze: 0
Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - film i zdjęcia z drona

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - film i zdjęcia z drona

W drugiej połowie listopada rozpoczął się montaż konstrukcji szkieletowej nowego budynku szkolnego w Bezrzeczu. Zaplanowano w nim m.in.: siedem sal lekcyjnych, salę komputerową, świetlicę i stołówkę. Inwestycja, warta ok. 5 mln zł, powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.
wtorek 29 listopada 2016 - 08:45:00 | Komentarze: 0
Detektywistyczne Mikołajki w Bezrzeczu

Detektywistyczne Mikołajki w Bezrzeczu

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe Mikołajki w Bezrzeczu. W tym roku zamieniamy się w detektywów. Dzieci wraz ze Świętym Mikołajem będą musiały rozwiązać szereg nietypowych zagadek.
poniedziałek 28 listopada 2016 - 08:21:15 | Komentarze: 0
Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Podczas XIX sesji Rady Gminy Dobra wręczono stypendia dla uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016. Stypendia Wójta Gminy Dobra trafiły łącznie do 31 uzdolnionych uczniów.
piątek 25 listopada 2016 - 11:38:42 | Komentarze: 0
Wyrok za publikowanie nieprawdziwych informacji

Wyrok za publikowanie nieprawdziwych informacji

Grzegorz Świstak, redaktor naczelny gazet GminaDobra.info, GminaKołbaskowo.info i Tygodnika Polickiego, przegrał w sądzie proces w sprawie publikowania nieprawdziwych informacji. Sąd nakazał pozwanemu publikację sprostowań oraz zwrot kosztów procesu.
czwartek 24 listopada 2016 - 08:02:02 | Komentarze: 0
Gmina Dobra 23 gminą wiejską w Polsce

Gmina Dobra 23 gminą wiejską w Polsce

Gmina Dobra zajęła wysokie 23 miejsce (z 1563 gmin wiejskich) w najnowszym rankingu Jednostek Samorządu Terytorialnego Zrównoważonego Rozwoju. Ranking, uwzględniający wszystkie polskie miasta i gminy, opracowywany jest na podstawie 15 wskaźników. Pod uwagę brane są m.in. wydatki na projekty inwestycyjne, liczba osób pracujących, liczba podmiotów gospodarczych.
środa 23 listopada 2016 - 07:33:22 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

parkbezrzecze.jpg
e-mail: biuro©parkbezrzecze.pl
tel. +48 605 999 300
PARK BEZRZECZE to otoczone lasem, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, powstające właśnie w Bezrzeczu. Działki budowlane z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego są w pełni uzbrojone.
Kociuba.jpg

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej