Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Świadczenia - terminy składania wniosków

Świadczenia - terminy składania wniosków

Prezentujemy terminy składania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+), świadczenia rodzinnego i świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres 2017/2018 r.
poniedziałek 24 lipca 2017 - 06:59:09 | Komentarze: 0
Jubileuszowy odpust parafialny w Wołczkowie

Jubileuszowy odpust parafialny w Wołczkowie

W niedzielę, 16 lipca w Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Wołczkowie odbył się odpust parafialny w roku jubileuszu 730-lecia istnienia parafii. W wydarzeniu zorganizowanym przez Proboszcza, Radę Parafialną i Radę Sołecką w Wołczkowie wzięło udział wielu mieszkańców i przedstawicieli samorządu.
środa 19 lipca 2017 - 06:58:38 | Komentarze: 0
Dodatkowe 1,2 mln zł na drogi w gminie Dobra

Dodatkowe 1,2 mln zł na drogi w gminie Dobra

Urząd Gminy Dobra przeznaczy dodatkowe środki finansowe na remont i modernizację dróg. Podczas czerwcowej sesji radni przyjęli uchwałę w sprawie zmian budżetu na 2017 rok. Na remont ulic przeznaczone zostanie dodatkowe 200 tys. złotych, a na modernizację płytami drogowymi - jeszcze milion złotych.
sobota 15 lipca 2017 - 05:54:32 | Komentarze: 0
Absolutorium dla Wójta Gminy Dobra

Absolutorium dla Wójta Gminy Dobra

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera otrzymała absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2016. Za uchwałą głosowali wszyscy radni obecni na czerwcowej sesji. Wcześniej wniosek o udzielenie absolutorium pozytywnie zaopiniowały poszczególne komisje Rady Gminy Dobra oraz Regionalna Izba Obrachunkowa.
środa 12 lipca 2017 - 16:22:48 | Komentarze: 0
"Śniadanie na trawie" w Bezrzeczu - fotorelacja

"Śniadanie na trawie" w Bezrzeczu - fotorelacja

W sobotę, 8 lipca na terenie boiska sportowego przy ul. Górnej w Bezrzeczu odbyło się "Śniadanie na trawie" dla seniorów. Podczas spotkania można było wziąć udział w porannej gimnastyce oraz skosztować pysznego i zdrowego śniadania, które przygotowali organizatorzy pod kierunkiem Haliny Sromek, radnej gminy Dobra.
poniedziałek 10 lipca 2017 - 08:00:52 | Komentarze: 0
Kończy się rozbudowa szkoły w Bezrzeczu

Kończy się rozbudowa szkoły w Bezrzeczu

Dobiegają końca prace przy rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Wykonawca, firma EXPERT Sp. z o.o., prowadzi teraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Trwa malowanie i kafelkowanie, układane są też okładziny. Nowy budynek szkoły od 1 września ma być do dyspozycji uczniów.
niedziela 09 lipca 2017 - 06:01:46 | Komentarze: 0
"Śniadanie na trawie" dla seniorów w Bezrzeczu

"Śniadanie na trawie" dla seniorów w Bezrzeczu

W sobotę, 8 lipca na terenie boiska sportowego przy ul. Górnej w Bezrzeczu odbędzie się spotkanie dla seniorów "Śniadanie na trawie". Impreza, która finansowana jest w ramach środków z budżetu obywatelskiego, rozpocznie się o godzinie 10:00.
czwartek 06 lipca 2017 - 18:23:38 | Komentarze: 0
Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Już w niedzielę, 9 lipca o godz. 12 zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha pod hasłem "Hawajskie pozdrowienie". Podczas spotkania dzieci nauczą się tańca hula, wezmą udział w grach i zabawach oraz zrobią gigantyczną hawajską girlandę.
środa 05 lipca 2017 - 19:12:25 | Komentarze: 0
Interwencja straży gminnej w Bezrzeczu

Interwencja straży gminnej w Bezrzeczu

Późnym popołudniem 28 czerwca patrol straży gminnej patrolując tereny rekreacyjne przy jeziorku w Bezrzeczu zwrócił uwagę na dwóch młodych mężczyzn siedzących przy ognisku. Jeden z nich trzymał charakterystyczną butelkę służącą do zażywania narkotyków.
poniedziałek 03 lipca 2017 - 13:14:55 | Komentarze: 0
Usuwanie skutków ulewy w gminie Dobra

Usuwanie skutków ulewy
w gminie Dobra


Podtopienia dróg i prywatnych nieruchomości - to skutki intensywnych opadów deszczu. W piątek zwołano w tej sprawie posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Na spotkaniu podjęto m.in. decyzję o uruchomieniu celowej rezerwy finansowej w celu likwidacji skutków podtopień.
piątek 30 czerwca 2017 - 15:40:32 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

parkbezrzecze.jpg
e-mail: biuro©parkbezrzecze.pl
tel. +48 605 999 300
PARK BEZRZECZE to otoczone lasem, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, powstające właśnie w Bezrzeczu. Działki budowlane z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego są w pełni uzbrojone.
SCK.jpg

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej