Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Ruszyła budowa boiska w Wołczkowie

Ruszyła budowa boiska
w Wołczkowie


Trwają prace przy budowie boiska sportowego w Wołczkowie. Dzięki inwestycji, na miejscu starego i wysłużonego miejsca do gry w piłkę nożną, powstanie nowoczesny stadion z trybunami, infrastrukturą i parkingiem. Prace potrwają do końca sierpnia 2017 r.
piątek 24 marca 2017 - 06:33:50 | Komentarze: 0
Pizza dla Victorii: ponad 120 zamówień

Pizza dla Victorii: ponad 120 zamówień

Podczas poniedziałkowej akcji "Pizza dla Victorii" mieszkańcy gminy Dobra i Szczecina zamówili w Zajeździe Pod Lipami ponad 120 sztuk pizzy. Cały dochód ze sprzedaży pizzy tego dnia właściciel restauracji przekaże na konto Victorii z Dołuj.
wtorek 21 marca 2017 - 17:30:08 | Komentarze: 0
Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

W poniedziałek, 20 marca na terenie budowy nowego budynku edukacyjnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele gminy, kuratorium, wykonawcy, a także nauczyciele, rodzice i uczniowie..
wtorek 21 marca 2017 - 10:37:30 | Komentarze: 0
Straż Pożarna w Wołczkowie ma nowy wóz

Straż Pożarna w Wołczkowie ma nowy wóz

18 marca 2017 r. zapisze się jako wyjątkowa data dla OSP Wołczkowo. W tym dniu oficjalnie powitano nowy wóz strażacki. Z tej okazji w remizie w Wołczkowie odbyła się uroczystość, na której obecni byli strażacy, przedstawiciele samorządu i mieszkańcy.
poniedziałek 20 marca 2017 - 07:55:04 | Komentarze: 0
W poniedziałek zamów „Pizzę dla Victorii"

W poniedziałek zamów „Pizzę dla Victorii"

Czasem pomagać możemy robiąc zwykłe, codzienne rzeczy. Tak właśnie będzie w poniedziałek, 20 marca kiedy to zamawiając pizzę w Zajeździe Pod Lipami w Wołczkowie wspomożemy zbiórkę pieniędzy na operację nóżek Victorii Komada. Cały utarg ze sprzedaży pizzy tego dnia, właściciel restauracji przeleje na konto Victorii.
sobota 18 marca 2017 - 17:25:12 | Komentarze: 0
Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie

Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie

W sobotę, 1 kwietnia już po raz drugi Mierzyn stanie się stolicą tańca towarzyskiego. W hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej odbędzie się Otwarty Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim. To inicjatywa Klubu Tańca Towarzyskiego "Danceclub", który po raz drugi wygrał przetarg w międzynarodowej federacji tańca sportowego World Dance Council na organizowanie tego wydarzenia.
czwartek 16 marca 2017 - 07:43:09 | Komentarze: 0
Bezrzecze: zatrzymano pijanego kierowcę

Bezrzecze: zatrzymano pijanego kierowcę

Strażnicy gminni razem z funkcjonariuszem policji podczas patrolowania miejscowości Bezrzecze zauważyli pojazd, który wykonywał podejrzane manewry. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu.
środa 15 marca 2017 - 14:01:16 | Komentarze: 0
Powitanie nowego wozu strażackiego w OSP Wołczkowo

Powitanie nowego wozu strażackiego w OSP Wołczkowo

Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie zaprasza na powitanie nowego pojazdu strażackiego. Uroczystości, która odbędzie się w sobotę 18 marca, towarzyszyć będą atrakcje, m.in. pokaz psów ratowniczych, grzaniec, bigos, strażacka grochówka i pieczone kiełbaski. Polecamy i serdecznie zapraszamy!
wtorek 14 marca 2017 - 06:26:03 | Komentarze: 0
Wybrano Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra

Wybrano Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra

W poniedziałek, 6 marca w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyło się losowanie członków do Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Wylosowani mieszkańcy i radni dołączą do wskazanych wcześniej osób, które znajdą się w zespole ze względu na doświadczenie w pracy przy zeszłorocznym budżecie obywatelskim.
czwartek 09 marca 2017 - 08:07:40 | Komentarze: 0
Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera zaprasza mieszkańców Gminy Dobra na uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Bezrzeczu, które odbędzie się w dniu 20 marca 2017r. o godz. 15.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. przy ul. Górnej 3.
poniedziałek 06 marca 2017 - 18:51:07 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

parkbezrzecze.jpg
e-mail: biuro©parkbezrzecze.pl
tel. +48 605 999 300
PARK BEZRZECZE to otoczone lasem, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych, powstające właśnie w Bezrzeczu. Działki budowlane z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego są w pełni uzbrojone.
OSJ.jpg

SCK.jpg
Firma SCK istnieje na rynku od 1995 r. Przez ponad 20 lat naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Szybko zdobyliśmy pozycję lidera krajowego w tej dziedzinie, obecnie oferując 3-letnią gwarancję staliśmy się pionierem wyznaczającym standardy. SCK to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa jak i sektor publiczny.

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej