Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Turniej piłkarski Dobra Cup 2017 - relacja i zdjęcia


Turniej piłkarski Dobra Cup 2017 - relacja i zdjęcia

W sobotę, 18 listopada w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Mierzynie odbył się IV Halowy Turniej "Dzikich Drużyn" Dobra Cup 2017 im. Elizabeth von Arnim. O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowało osiem zespołów z Polski i Niemiec. Najlepszą drużyną turnieju został FC Mierzyn. Trzecie miejsce miejsce zajął zespół PSP Bezrzecze.


Turniej Piłki Nożnej Dobra Cup 2017 organizowany był czwarty raz z rzędu. W zawodach zmierzyło się 8 drużyn. Walka o zwycięstwo była zażarta, przy czym żaden z zawodników nie zapomniał o zasadzie fair play. Wszyscy przyjechali na turniej z myślą o dobrej zabawie.

Do finału przeszły zespoły FC Mierzyn i Bayern Mierzyn. Po zaciętym meczu wygrała drużyna FC Mierzyn 10:2.

Klasyfikacja końcowa:
1. FC Mierzyn
2. Bayern Mierzyn
3. PSP Bezrzecze
4. PSP Dobra
5. FC KICKER Blankensee/Mewegen
6. FC Dołuje
7. FC International
8. Sokoły Łęgi

Reklamy Google:


Na koniec turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe oraz puchary, które wręczali m.in. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Przewodniczący GZ LZS Andrzej Grochowski, Wicedyrektor PSP Mierzyn Beata Brozio i gość specjalny turnieju Grzegorz Matlak, były zawodnik Pogoni Szczecin.

"Widzę jakie dzisiaj emocje były na boisku, nerwy, nawet łzy. Cieszę się, że nie było podczas meczu żadnych kontuzji, że dotrwaliśmy do końca cali i zdrowi" - mówiła po turnieju wójt Teresa Dera.

Część zawodników zostało wyróżnionych w kategoriach indywidualnych. Najlepszym bramkarzem został Kamil Gutowski z FC Mierzyn, najlepszym zawodnikiem Antoni Wołek z PSP Bezrzecze, a najlepszą zawodniczką Marleen Schulte (FC Kicker Blankensee/ Mewegen). Nagrody fair play otrzymali zespół Sokoły Łęgi i zawodnik z tej drużyny Patryk Kisiel.

Turniej został zorganizowany w ramach projektu FMP-0115-17 pn.: "Dobra Cup", finansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

Organizatorami turnieju byli: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTurniej piłkarski Dobra Cup 2017 - 18 listopada 2017 r.:

wtorek 21 listopada 2017 - 15:24:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej