Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Elena z Bezrzecza w The Voice Kids


Elena z Bezrzecza
w The Voice Kids


12-letnia Elena Ewangelopulu z gminy Dobra wystąpi w popularnym programie The Voice Kids. Młoda mieszkanka Doliny Słońca w Bezrzeczu, którą do tej pory mogliśmy słuchać i oglądać na scenie klubu 13 Muz już spełnia swoje marzenia. Program z jej udziałem zostanie wyemitowany 12 stycznia o godz. 20:05 w TVP2. Zachęcamy do oglądania i kibicowania!


"Elenka od 4 roku życia tańczy taniec nowoczesny. Kiedy miała 8 lat jej głos nas poruszył, dlatego też zapisałam ją na lekcje śpiewu, gdzie Pani powiedziała, że ma niesamowity talent" - mówi Ania Ewangelopulu, mama Eleny.

W 2018 roku na ekranie pojawiła się pierwsza edycja programu talent show The Voice Kids. Trenerami młodych artystów byli Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski i Edyta Górniak. Pierwszą edycję programu wygrała Roksana Węgiel, która 25 listopada zwyciężyła w finale 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Elena oglądała każdy odcinek The Voice Kids i mówiła, że występ w tym programie to jej marzenie.

"Kiedy w lipcu pojawiły się informacje, że jest casting do 2. edycji już wiedziałam, że to będzie jej prezent na Dzień Dziecka. Zabrałam córkę do Warszawy i udało się. To jest jej pierwszy śpiewający sukces. Wcześniej występowała tylko w klubie 13 Muz śpiewając kilka piosenek. Już dziś widzę ją w reklamie The Voice Kids i się wzruszam, a ona jest przeszczęśliwa i mówi, że właśnie to będzie w życiu robiła" - mówi mama Eleny.

Występ Eleny Ewangelopulu będziemy mogli obejrzeć w 12 stycznia o godz. 20:05 w TVP2.

Zachęcamy do oglądania i kibicowania młodej mieszkańce gminy Dobra!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 04 stycznia 2019 - 14:30:53 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej