Zaloguj się | Rejestracja

Remont drogi z Wołczkowa do Dobrej - 4 oferty


Remont drogi z Wołczkowa do Dobrej - 4 oferty

Otwarto oferty złożone w przetargu na remont drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej. Wykonaniem inwestycji zainteresowane są cztery firmy. Powiat otrzymał 2,39 mln zł dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację inwestycji. Pozostałe 50% kosztów dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.


W Starostwie Powiatowym w Policach otwarto oferty złożone w przetargu na remont nawierzchni drogi powiatowej nr 3907Z Wołczkowo - Dobra. Powiat otrzymał na inwestycję dofinansowanie w kwocie 2.391.400 złotych z Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego samego funduszu Gmina Dobra otrzymała 3,13 mln złotych na przebudowę ulicy Szkolnej w Bezrzeczu.

Dofinansowanie to 50% zakładanych kosztów inwestycji. Pozostałą kwotę dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej.

Oferty w przetargu złożyły cztery firmy:
- Przedsiębiorstwo Drogowe KONTRAKT: 3.926.907,35 zł
- MALDROBUD: 3.458.605,57 zł
- Eurovia Polska: 3.499.003,23 zł
- Strabag: 3.524.313,78 zł


Reklama:Inwestycja zakłada ułożenie nowej nakładki asfaltowej na odcinku od lasu przy jeziorze Głębokie (granica gminy Dobra i powiatu polickiego) do ronda w Dobrej. Odcinek od lasu do ronda przy Głębokim (ul. Kupczyka) należy do Miasta Szczecin i jest remontowany w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie - dowiedz się więcej o tej inwestycji.

Dodatkowo Gmina Dobra wykona doświetlenie 10 przejść dla pieszych na drodze powiatowej Wołczkowo - Dobra. Powiat Policki dołoży do inwestycji 65 tysięcy złotych. Ma to poprawić bezpieczeństwo na drodze, wzdłuż której budowana jest ścieżka rowerowa Głębokie - Dobra. Inwestycja również realizowana będzie w tym roku.

Droga powiatowa Wołczkowo - Dobra od dawna wymaga remontu. Kierowcy zwracają uwagę na dziury i zniszczoną nawierzchnię. Dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra Powiat Policki zyska dodatkowe środki na realizację tej ważnej dla mieszkańców naszej gminy inwestycji.

Zakładany termin zakończenia inwestycji to 30 listopada 2020 r.

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościponiedziałek 06 lipca 2020 - 05:16:19 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej