Zaloguj się | Rejestracja

Festyn charytatywny dla Kajtusia


Festyn charytatywny dla Kajtusia

W sobotę, 17 października zapraszamy serdecznie na festyn charytatywny dla Kajtusia, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Festyn odbędzie się na terenie Przedszkola i Żłobka Słoneczny Sad w Dołujach.


Kajtuś choruje na śmiertelnie niebezpieczną chorobę, chowającą się pod trzema literami - SMA. Rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Najlepszym obecnie sposobem walki z tą chorobą jest terapia genowa, polegająca na jednorazowym podaniu leku, o którym mówi się, że jest najdroższym lekiem świata. Kosztuje bowiem ponad 9 milionów złotych.

W akcję pomocy zaangażowało się już wiele podmiotów i instytucji. Jeśli i Ty chcesz pomóc, zapraszamy na festyn już w najbliższą sobotę 17 października do Przedszkola i Żłobka Słoneczny Sad w Dołujach. W programie m. in. kiermasz pyszności, różności oraz książki, loteria fantowa oraz licytacje.

Więcej informacji o Kajtusiu tutaj:
Grupa wsparcia- Dzielny Kajtuś
siepomaga.pl
Licytacje - Dzielny Kajtuś

Festyn charytatywny dla Kajtusia: 17.10.2020 r.:
"Słoneczny Sad” - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".poniedziałek 12 października 2020 - 08:30:40 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej