Zaloguj się | Rejestracja

Luxmedica Face and Body Beauty


Luxmedica
Face and Body Beauty


Luxmedica Face and Body Beauty to nowe miejsce na mapie Mierzyna. Nowoczesny salon kosmetyczny stworzony z pasją, dobrą energią oraz szerokim zakresem usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, mieści się przy ulicy Weleckiej 1A obok hotelu „Julian”.


Marzena Rutkowska - manager salonu informuje, że najważniejszą zawodową misją Luxmedica Beauty jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej. Ponadto stworzenie miejsca zaufanego, przyjaznego, profesjonalnego, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Każdy bowiem znajdzie w salonie coś idealnego dla siebie, swoja własną drogę do piękna. Luxmedica Face and Body Beauty to nie tylko salon kosmetyczny, ale również wyjątkowe miejsce stworzone z zaangażowaniem, pasją oraz sercem.

W trosce o wysoki standard oferowanych usług Luxmedica Face and Body Beauty została wyposażona w najnowszej generacji oraz najwyższej jakości sprzęt kosmetyczny, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zapewnia profesjonalny i wykwalifikowany personel. W ofercie salonu znajdziemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych, zabiegi z użyciem urządzeń kosmetycznych, zabiegi upiększające rzęsy i brwi, japoński masaż Kobido, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, mezoterapię mikroigłową, karboksyterapię oraz depilację.

Salon Luxmedica Face and Body Beauty zlokalizowany jest przy ulicy Weleckiej 1A w Mierzynie, obok hotelu „Julian”. Otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Na wizyty zapisywać można się bezpośrednio przez salon, drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem social mediów lub aplikacji Booksy. W salonie stosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa związane ze stanem epidemii.

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu salonu oraz aktualny cennik znaleźć można na Facebooku, Instagramie oraz profilu w Google.

Dane teleadresowe:

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 793 797 800
e-mail: salon@luxmedicabeauty.pl
znajdź nas na Facebooku
znajdź nas na Instagramie


piątek 05 lutego 2021 - 14:10:34 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej