Zaloguj się | Rejestracja

Budowa dróg w Bezrzeczu na osiedlu za Stokrotką


Budowa dróg w Bezrzeczu na osiedlu za Stokrotką

Gmina Dobra podpisała umowę na opracowanie dokumentacji technicznej budowy dróg wraz chodnikami i oświetleniem położonych w Bezrzeczu. Inwestycja dotyczy ulic na osiedlu za Stokrotką: Miętowej, Tymiankowej, Anyżkowej, Cynamonowej, Maciejki, Bluszczowej, Korzennej, Bukszpanowej, Berberysowej, Kminkowej. Dokumentacja ma uwzględniać odwodnienie oraz likwidację wszelkich kolizji.


11 lutego 2021 r. została podpisana umowa na opracowanie dokumentacji technicznej budowy dróg wraz chodnikami i oświetleniem położonych w miejscowości Bezrzecze - na osiedlu za Stokrotką. Przedmiotem umowy jest również sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót w ramach zadania "Budowa dróg w Bezrzeczu (osiedle za Stokrotką)".

Dokumentację przygotuje firma PRODROM Adam Bukowiecki za kwotę 128.000 zł netto. Termin wykonania dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę wyznaczono do 6 kwietnia 2022 r.

Po uzyskaniu pozwoleń będzie można rozpocząć budowę dróg w Bezrzeczu. Gmina Dobra zarezerwowała na ten cel 4,5 mln złotych w latach 2021-2023.

Źródło: Urząd Gminy Dobra
środa 24 lutego 2021 - 13:25:41 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej