Zaloguj się | Rejestracja

Remont Modrej i Koralowej jeszcze w 2021 roku


Remont Modrej i Koralowej jeszcze w 2021 roku

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek zapowiedział, że remont ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza może się rozpocząć jeszcze w tym roku. Wszystko zależy od tego kiedy zakończą się prace przy budowie ul. Szafera i Węzła Głębokie.


"Trwa sesja Rady Miasta. Przed chwilą radni przyjęli ważne zmiany w budżecie. To oznacza, że w ciągu kilku tygodni ogłaszamy przetarg na Modrą i Koralową! Prace rozpoczną się po zakończeniu Szafera i Węzła Głębokie. Myślę, że start budowy jesienią" - poinformował w mediach społecznościowych Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Szczecina i gminy Dobra. Remont ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza przekładany był już kilkukrotnie.

Inwestycja ma obejmować wymianę nawierzchni, wyznaczenie pasów rowerowych, budowę chodników i poprawę oświetlenia drogowego. Kilka lat temu wartość prac wyceniono na ponad 16 mln złotych. Opisane prace dotyczyć będą jedynie szczecińskiego odcinka drogi prowadzącej w kierunku Bezrzecza i Wołczkowa. Fragment ulicy Koralowej, od ulicy Zaściankowej w kierunku szkoły, stanowi własność Powiatu Polickiego, który planuje remont tej ulicy wraz z ul. Górną dopiero w 2023 r.

czwartek 29 kwietnia 2021 - 10:49:08 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej