Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - festyn rodzinny


Pożegnanie lata w Bezrzeczu - festyn rodzinny

Wesołe ekipy ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze zapraszają na festyn "Pożegnanie lata". Rodzinna impreza odbędzie się w niedzielę, 5 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchane zamki, małą gastronomię z ogniskiem i grillem.


Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie: konkursy dla dużych i małych, dmuchane zamki, ognisko, grill i mała gastronomia, pchli targ i wiele innych niespodzianek.

Organizatorzy planują nawiązanie do lat 70 i 80-tych. Nie zabraknie muzyki filmowej i rozrywkowej z tego okresu, będzie też wiele akcentów z filmów Stanisława Barei.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Festyn potrwa do godz. 18:00. Organizatorami są Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze.

Podczas festynu będzie możliwość wykonania szczepienia przeciwko COVID-19, do wyboru pacjenta - szczepionką jednodawkową firmy Janssen Johnson & Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer. Szczepienia umożliwi Centrum Medyczne Dobra, które uczestniczy w Narodowym Programie Szczepień przeciwko COVID-19 od stycznia 2021 r. Do tej pory w CMD zaszczepiło ponad 16 tys. osób. Podczas festynu będzie też możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Centrum Medyczne Dobra od 2 miesięcy prowadzi cykliczny, gminny program leczenia otyłości. Podczas festynu na pytania uczestników będą odpowiadać konsultanci prowadzący ten program: dietetyk i fizjoterapeuta.

Serdecznie zapraszamy!

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - plakat:

czwartek 02 września 2021 - 11:29:24 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej