Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - zdjęcia i wideo


Pożegnanie lata w Bezrzeczu - zdjęcia i wideo

W niedzielę, 5 września na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie lata. W imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze wzięło udział wielu mieszkańców gminy Dobra. Były gry, konkursy, dużo dobrej zabawy i niespodzianek.


Festyn rozpoczął się o godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. Było mnóstwo fantastycznej zabawy. Dzieci mogły poskakać na dmuchanych zamkach, zajrzeć do wozu strażackiego i radiowozu oraz uraczyć się popcornem.

Organizatorzy festynu nawiązali do lat 70 i 80-tych. Zabawie towarzyszyła muzyka filmowa i rozrywkowa z tego okresu, było też wiele akcentów z filmów Stanisława Barei. Jednym z zabawnych konkursów było jedzenie z partnerem kisielu za pomocą łyżek spiętych łańcuchem - co doskonale pamiętają sympatycy filmu "Miś".

"Smutno, że lato odchodzi, ale pożegnaliśmy je na wesoło i sportowo. Działo się tak dużo, że do tej pory mamy szum w uszach, kisiel na fartuchach, miotły w dłoniach, a w myślach wciąż nucimy przeboje z lat 70-tych i 80-tych. Kogo nie było, niech żałuję i obejrzy fotorelację. A kto z nami był, wodę i soki pił, niech po ludziach wieści niesie, że najlepsze imprezy przy Naszym Bezrzeczu i LZS-ie" - podsumowali świetną zabawę organizatorzy.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Organizatorami byli Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo i galerii zdjęć, które prezentujemy poniżej.

Pożegnanie lata w Bezrzeczu:


Pożegnanie lata w Bezrzeczu - 5 września 2021 r.:
wtorek 07 września 2021 - 13:33:10 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej