Zaloguj się | Rejestracja

Polsko-niemiecki rajd rowerowy "Szlak Pogranicza"


Polsko-niemiecki rajd rowerowy "Szlak Pogranicza"

Polsko-niemiecki rajd rowerowy, którego trasa prowadzi przez malownicze tereny gmin Dobra i Blankensee, to jedna z najpopularniejszych imprez transgranicznych w naszym regionie. Rajd prowadzący przez urokliwe miejsca po obu stronach granicy przyciąga wielu mieszkańców sąsiadujących ze sobą gmin. Kolejna edycja odbędzie się już w sobotę, 11 września.


Trasa rajdu liczy kilkanaście kilometrów i prowadzi przez tereny gmin Dobra i Blankensee. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej. Start zaplanowano na godz. 9:30. Uczestnicy rajdu muszą posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości z uwagi na poruszanie się po niemieckiej stronie granicy. Osoby małoletnie mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką osób dorosłych i obowiązkowo muszą mieć kaski. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Po zakończeniu rajdu na przejściu granicznym w Buku oraz Skwerze Pogranicznika zostanie zorganizowany piknik rodzinny z okazji 25-lecia współpracy Gmin Dobra i Blankense. Organizatorzy zapewniają koszulki, medale pamiątkowe, ubezpieczenie, opiekę medyczną i catering.

Na transgraniczne wydarzenie zapraszają Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller.

Rajd rowerowy zostanie zorganizowany w ramach projektu "Szlak Pogranicza" dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu Izabela Dryjańska,
tel.: 91 441 05 41.

Serdecznie zapraszamy!

Polsko-niemiecki rajd rowerowy "Szlak Pogranicza":


Polsko-niemiecki rajd rowerowy "Szlak Pogranicza" (kliknij i powiększ):

czwartek 09 września 2021 - 09:04:20 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej