Zaloguj się | Rejestracja

Punkt diagnostyki Covid-19 w Mierzynie


Punkt diagnostyki Covid-19 w Mierzynie

Od września na terenie Mierzyna funkcjonuje punkt diagnostyki Covid-19, który obsługuje Przychodnia Medycyny Rodzinnej Scan Medica. Punkt znajduje się na parkingu przy Hotelu Julian przy ul. Weleckiej 1.Pandemia koronawirusa wymaga od wielu osób, które podróżują za granicę oraz wracają do kraju, wykonanie testów wykrywających zakażenie Covid-19. Na początku września szczecińska Przychodnia Medycyny Rodzinnej Scan Medica otworzyła na terenie Mierzyna i Szczecina dwa punkty diagnostyki Covid-19. Pierwszy punkt znajduje się przy Hotelu Julian w Mierzynie, przy drodze krajowej nr 10 prowadzącej w kierunku przejścia granicznego Lubieszyn, a drugi na parkingu targowiska Manhattan przy ul. Staszica 1. Każda osoba, która jest zaniepokojona swoim stanem zdrowia może zbadać czy nie jest zakażona wirusem SARS-COV2.

"Wykonujemy testy diagnozujące zakażenie, zwalniające z kwarantanny dla osób powracających do kraju oraz testy wymagane do wyjazdów zagranicznych, w tym poza strefę Schengen. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami wykonywane są również testy dla osób odwiedzających swoich bliskich w szpitalach" - informują lekarze z PMR Scan Medica.

Oba punkty czynne są codziennie, również w każdy weekend - od godziny 8:00 do 18:00 (testy PCR wykonywane są do godziny 17.00). Akceptowane są wszelkie formy płatności - karta, gotówka, BLIK. Zarówno przy Manhattanie jak i przy Hotelu Julian dostępne są darmowe parkingi dla klientów. Testy wykonywane są przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, bez kolejek i bez wcześniejszej rejestracji.

"Wykonujemy oba rodzaje testów - szybkie antygenowe (AG), w których wynik otrzymujemy już po 15 minutach oraz testy RT PCR wykonywane metodą genetyczną real time PCR (wynik w ciągu 24 godzin). Do każdego testu wystawiany jest odpowiedni certyfikat w języku polskim, angielskim lub niemieckim. Wyniki testu RT PCR dostarczane są do każdego badanego w formie elektronicznej. Wynik można pobrać samodzielnie ze strony internetowej. Testy RT PCR posiadają odpowiedni kod, na podstawie którego każdy badany może poprzez swoje indywidualne konto internetowe pacjent.gov.pl wygenerować swój osobisty kod QR potwierdzający brak zakażenia koronawirusem. Stosowane przez nas testy są rekomendowane przez WHO i Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Szybkie testy antygenowe pobierane są z płatka nosa, przez co są znacznie delikatniejsze niż zwykłe testy typu nos-gardło. Zapewnia to każdemu, a w szczególności dzieciom, bezproblemowe i całkowicie bezbolesne wykonanie szybkiego testu. Oczywiście testy wykonujemy także w miejscu wezwania - na życzenie możemy wykonać również badanie na terenie firmy, urzędu czy szkoły lub w domu osób zainteresowanych" - wyjaśniają lekarze z PMR Scan Medica.

Wymazy pobierane są w bezpiecznych warunkach, przez profesjonalny personel medyczny: pielęgniarki, ratowników medycznych, laborantów, posiadających doświadczenie w tym zakresie, pracujących od początku pandemii w punktach wymazowych i na oddziałach covidowych szczecińskich szpitali.

Punkt Pobrań Parking CH Manhattan
ul. Staszica 1, Szczecin - tel. 737 348 725

Punkt Pobrań Parking Hotelu Julian
ul. Welecka 1, Mierzyn - tel. 737 348 726

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Scan Medica znajduje się na szczecińskim Warszewie przy ulicy Kostrzewskiego róg Duńskiej. Przyjmują tutaj lekarze medycyny rodzinnej, pielęgniarki i położne. W przychodni wykonywane są również szczepienia przeciw Covid-19, inne szczepienia ochronne oraz prowadzony jest punkt wykonujący badania laboratoryjne.

Dowiedz się więcej:
www.facebook.com/ScanmedicaTestyCovid19
www.scanmedica.pl

Artykuł promocyjny

środa 27 października 2021 - 05:10:03 | Komentarze wyłączone
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej