Zaloguj się | Rejestracja

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak


Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Kolejny wywiad pod krawatem, przewidywalne pytania i oczywiste odpowiedzi? Nic z tych rzeczy. Rozmowy niekontrolowane to nowy program pełen energii, radości z życia i ciekawości świata. Pasje i zainteresowania naszych gości nie znoszą ograniczeń i nie poddają się kontroli.Do pierwszego odcinka programu zaprosiliśmy Kamilę Hirchy-Żak z Dołuj, brązową medalistkę Mistrzostw Polski w Narciarstwie Wodnym za Motorówką. Ania Dąbrowska porozmawia z Kamilą o jej pasji związanej z narciarstwem wodnym, o adrenalinie z tym związanej, zimnej wodzie i satysfakcji. Zobaczymy też na czym polega "trening na sucho".

Rozmowy niekontrolowane to nowy program dla mieszkańców Pomorza Zachodniego, w którym może się wydarzyć wszystko. Będziemy towarzyszyć naszym gościom w ich naturalnym środowisku - w domu, w pracy, na bieżni czy w samochodzie. Zobaczcie czy uda nam się dotrzymać kroku.

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak:

wtorek 26 października 2021 - 18:58:02 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej