Zaloguj się | Rejestracja

Rozmowy niekontrolowane - Black Sprocket


Rozmowy niekontrolowane - Black Sprocket

Czego można życzyć motocyklistom oprócz tańszej benzyny? Czy jeżdżąc na skróty można utopić motocykl i co mają wspólnego skórzane kamizelki z Dobrymi Mikołajami? Tego dowiecie się w kolejnym programie "Rozmowy niekontrolowane".Skórzane kamizelki, ryk silników, stalowe rumaki - tym razem to nie zapowiedź serialu "Synowie Anarchii". Ania zaprosiła do kolejnego programu "Rozmowy niekontrolowane" członków klubu motocyklowego Black Sprocket. To właśnie te w większości nieogolone anioły (wśród członków są też kobiety) kojarzymy z charytatywnych akcji "Dobre Mikołaje", "Pomoc dla Ingi" czy "Sztab maseczkowy".

Rozmowy niekontrolowane to nowy program dla mieszkańców Pomorza Zachodniego, w którym może się wydarzyć wszystko. Będziemy towarzyszyć naszym gościom w ich naturalnym środowisku - w domu, w pracy, na bieżni czy w samochodzie. Zobaczcie czy uda nam się dotrzymać kroku.

Rozmowy niekontrolowane - Black Sprocket:


środa 17 listopada 2021 - 18:09:34 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej