Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Medyczne Dobra


Centrum Medyczne Dobra

Centrum Medyczne Dobra zapewnia kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Lekarze wielu specjalności, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem, prowadzą diagnostykę, leczenie, w tym operacyjne, a także wszechstronną rehabilitację.Centrum proponuje konsultacje z zakresu: kardiologii, endokrynologii, zarówno dorosłych, jak i dzieci, diabetologii dorosłych i dzieci, gastroenterologii, hematologii, chorób zakaźnych, nefrologii, chirurgii ogólnej i dziecięcej, naczyniowej, proktologii, urologii, ginekologii, ortopedii i neurochirurgii. Wieloletnie doświadczenie pracujących tutaj specjalistów daje pacjentom pełne bezpieczeństwo i komfort.

W Centrum Medycznym Dobra wykonuje się diagnostykę USG oraz laboratoryjną. Centrum posiada nowoczesne zaplecze operacyjne. Specjaliści przeprowadzają zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne, ginekologiczne. Od wielu lat Centrum prowadzi leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Ogromnym wsparciem w prowadzeniu pacjentów jest praca fizjoterapeutów i dietetyka. Dzięki nim mali i duzi pacjenci mają szansę na szybki powrót do zdrowia. Holistyczne podejście Centrum do ochrony zdrowia uzupełniają prozdrowotne zajęcia ruchowe - pilatesu i jogi.

Szczegółowe informacje o zakresie usług dostępne są na stronie centrummedycznedobra.pl, FB Centrum Medycznego Dobra i pod numerem telefonu 91 45 39 500 (rejestracja).

Centrum Medyczne Dobra - zdjęcia:Centrum Medyczne Dobra - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

wtorek 17 maja 2022 - 17:22:56 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej