Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00. Dziesiąta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.


"Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zapewnimy mieszkańcom szereg atrakcji. Będą konkursy sprawnościowe, dmuchane zjeżdżalnie, mini wykopki dla dzieci i oczywiście ognisko połączone z pieczeniem ziemniaków i kiełbasek. Będzie też niespodzianka - placki ziemniaczane. Serdecznie zapraszam mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W programie festynu są również układanie kompozycji kwiatowych i mała gastronomia, za którą będzie odpowiadać Halina Sromek, radna gminy Dobra.

"W tym dniu pożegnamy lato, a powitamy jesień. Uczynimy to konkursem układania kompozycji z kwiatów" - zapraszają organizatorzy.

Szykuje się świetna impreza w Bezrzeczu. Zapraszamy w sobotę na teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Początek festynu o godz. 13:00.

Organizatorami imprezy są: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - plakat:

czwartek 20 września 2018 - 16:38:14 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej