Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć

Rodzinne konkursy z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek, obłędnie smaczne leczo i placki ziemniaczane - tak obchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu. Jubileuszowa, dziesiąta edycja jesiennego festynu odbyła się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej.


Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizowany jest co roku w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla uczestników. Były konkursy sprawnościowe z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze z OSP Wołczkowo, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek i obłędnie smaczne leczo. Jedzeniowym hitem były placki ziemniaczane przygotowywane osobiście przez Halinę Sromek, radną gminy Dobra.

"Dziękujemy wszystkim za udział w festynie. Byliście wspaniali, chce się dla Was pracować. No i pogoda nie najgorsza, a tak się obawialiśmy" - mówi Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

Na festynie obecni też byli przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, sekretarz Rozalia Adamska i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Organizatorami festynu byli: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze". Rodzinna impreza została zorganizowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - 22 września 2018 r.:
wtorek 25 września 2018 - 07:40:16 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej