Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

W piątek, 14 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Podczas świątecznego kiermaszu zbierane były środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza.


Na mieszkańców Bezrzecza, gminy Dobra i Szczecina, którzy licznie przybyli do szkoły podstawowej w Bezrzeczu, czekało wiele atrakcji. Były stoiska z rękodziełem, wypiekami i potrawami świątecznymi, warsztaty piernikowe, zabawa fantowa, licytacje, wata cukrowa, wyciskane soki oraz występy dzieci ze szkoły w Bezrzeczu.

Podczas świątecznego kiermaszu zbierano środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy szkoły w Bezrzeczu. Dziewczynka od najmłodszych lat walczy codziennie z ciężką chorobą - padaczką lekooporną. Jedyną szansą na wygranie z chorobą jest drogie leczenie w niemieckiej klinice Schön Klinik Vogtareuth.

Mieszkańcy bardzo chętnie włączyli się do akcji pomocy dla Mai. Można było kupić stroiki świąteczne, brać udział w licytacjach oraz loterii. Od początku do końca jarmarku sala gimnastyczna w Bezrzeczu tętniła życiem. Dla łasuchów przygotowano pyszne ciasta i przekąski świąteczne, była też zimowa herbatka.

Organizatorami Jarmarku Bożonarodzeniowego byli: Rada Rodziców PSP w Bezrzeczu, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS w Bezrzeczu oraz GCKiB. W przygotowaniach do jarmarku brali też udział rodzice i mieszkańcy Bezrzecza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJarmark Bożonarodzeniowy dla Mai w Bezrzeczu - 14 grudnia 2018 r.:


wtorek 18 grudnia 2018 - 11:00:57 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej