Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Koniec ronda - wraca sygnalizacja przy Głębokim


Koniec ronda - wraca sygnalizacja przy Głębokim

W piątek o godz. 21 rozpocznie się wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Zegadłowicza, Miodową, i Kupczyka przy jeziorze Głębokie. Ze skrzyżowania zniknie minirondo, wprowadzone tam na okres jesienno-zimowy i ponownie włączona zostanie sygnalizacja świetlna.


Decyzja o powrocie do stałej organizacji ruchu przy jeziorze Głębokie została podjęta z uwagi na zwiększający się ruch pieszych i rowerzystów w obrębie skrzyżowania. Ma to związek z rozpoczęciem sezonu letniego.

Jednocześnie, aby zwiększyć przepustowość skrzyżowania dla samochodów, w ramach wprowadzanych zmian nastąpi dodatkowa korekta oznakowania poziomego na wlocie ul. Miodowej. Pas ruchu zostanie tam poszerzony tak, aby możliwe było ustawienie pojazdów w dwóch rzędach, odpowiadających dalszemu kierunkowi jazdy - na wprost i w prawo lub w lewo. Dzięki temu pojazdy czekające na wykonanie manewru skrętu w al. Wojska Polskiego nie będą blokować pojazdów zmierzających w stronę ul. Kupczyka i ul. Zegadłowicza. Zmiana ta ma skrócić czas przejazdu od strony ul. Miodowej.

W związku z wprowadzanymi zmianami kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w piątkowy wieczór oraz pierwsze dni po włączeniu sygnalizacji świetlnej. Rejon skrzyżowania będzie na bieżąco monitorowany przez służby.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościOrganizacja ruchu przy jeziorze Głębokie (kliknij i powiększ):

czwartek 06 czerwca 2019 - 17:52:16 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej