Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Umowa na bezpłatne przejazdy dla uczniów

Umowa na bezpłatne przejazdy dla uczniów
z gminy Dobra


W czwartek, 27 września Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek podpisali porozumienie w sprawie przystąpienia Gminy Dobra do projektu nadania uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla uczniów z naszej gminy.
czwartek 27 września 2018 - 17:56:56 | Komentarze: 0
Transgraniczna Rada Seniorów - nabór do projektu

Transgraniczna Rada Seniorów - nabór do projektu

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller zapraszają osoby w wieku 50 lat i więcej do udziału w projekcie Transgraniczna Rada Seniorów. W ramach projektu odbywać się będą spotkania integracyjne, warsztaty oraz kursy językowe - niemieckiego dla polskich uczestników i polskiego dla niemieckich seniorów. Rekrutacja potrwa do 28 września, a zajęcia rozpoczną się już 6 października.
środa 26 września 2018 - 06:03:28 | Komentarze: 0
Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć

Rodzinne konkursy z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek, obłędnie smaczne leczo i placki ziemniaczane - tak obchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu. Jubileuszowa, dziesiąta edycja jesiennego festynu odbyła się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej.
wtorek 25 września 2018 - 07:40:16 | Komentarze: 0
Zakończono budowę kanalizacji w Bezrzeczu

Zakończono budowę kanalizacji w Bezrzeczu

W piątek, 21 września oficjalnie zakończono budowę kanalizacji deszczowej ze zbiornikiem retencyjnym w Bezrzeczu. Inwestycja powinna skutecznie zabezpieczyć mieszkańców w rejonie ul. Bukszpanowej, Korzennej oraz dwóch dużych osiedli Cynamonowego i Doliny Słońca, którzy podczas intensywnych opadów deszczu byli narażeni na podtopienia.
sobota 22 września 2018 - 04:26:16 | Komentarze: 0
Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00. Dziesiąta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.
czwartek 20 września 2018 - 16:38:14 | Komentarze: 0
Przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu

Przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu

Zakończył się przetarg na wykonawcę przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlane BIS Sp. z o.o. ze Szczecina. W ramach inwestycji przebudowany zostanie 1,5-kilometrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną. Powstanie nowa nawierzchnia, chodnik i oświetlenie drogi.
czwartek 20 września 2018 - 12:51:12 | Komentarze: 0
Gabinet podologiczny w Wołczkowie

Gabinet podologiczny
w Wołczkowie zaprasza


Masz problem ze stopami? Odwiedź jedyny w okolicy gabinet podologiczny, mieszczący się w Wołczkowie przy ul. Lipowej 53a. Otrzymasz tutaj fachową ocenę stanu skóry stóp i paznokci oraz pozbędziesz się towarzyszącym twoim stopom dolegliwości.
środa 19 września 2018 - 07:41:43 | Komentarze:
Nowe ścieżki rowerowe w gminie Dobra

Nowe ścieżki rowerowe
w gminie Dobra


Buk - Lubieszyn, Łęgi - Stolec, Dobra - Głębokie - to nowe ścieżki rowerowe, które pojawią się w gminie Dobra. W przypadku trasy z Dobrej do Głębokiego (7 km) przygotowywany jest projekt budowlano-wykonawczy. W trakcie opracowywania są projekty ścieżek z Buku do Lubieszyna (5 km) i z miejscowości Łęgi do Stolca, wzdłuż granicy (5 km).
niedziela 16 września 2018 - 11:39:04 | Komentarze: 0
Bezpłatne przejazdy dla wszystkich uczniów w gminie

Bezpłatne przejazdy dla wszystkich uczniów w gminie

Wszystko wskazuje na to, że od 1 października również w Gminie Dobra będą obowiązywały bezpłatne przejazdy dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.
czwartek 13 września 2018 - 14:58:25 | Komentarze: 0
Zachodnia obwodnica Szczecina - przygotowania

Zachodnia obwodnica Szczecina - przygotowania

Minister infrastruktury uzgodnił program inwestycji dla procesu przygotowawczego budowy zachodniej obwodnicy Szczecina. Pozwoliło to na ogłoszenie przetargu przez GDDKiA na opracowanie koncepcji dla tej inwestycji. To kolejny krok w stronę budowy drogi, dzięki której mieszkańcy gminy Dobra m.in. znacznie szybciej dojadą do lotniska w Goleniowie i nad morze.
czwartek 23 sierpnia 2018 - 07:05:26 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej