Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Antysmogowe drony w gminie Dobra [wideo]

Antysmogowe drony
w gminie Dobra [wideo]


W gminie Dobra przeprowadzono testy antysmogowych dronów. Bezzałogowe statki powietrzne wyposażone w specjalne czujniki mogą sprawdzić czym mieszkańcy palą w piecach. Wystarczy, że dron zrobi nalot nad dymiący komin i zbada jakość powietrza.
niedziela 30 grudnia 2018 - 11:48:57 | Komentarze: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

W piątek, 14 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Podczas świątecznego kiermaszu zbierane były środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza.
wtorek 18 grudnia 2018 - 11:00:57 | Komentarze: 0
Projekt „Akademia Malucha „Jagódka” II”

Projekt „Akademia Malucha „Jagódka” II”

Trwa rekrutacja do projektu Akademia Malucha "Jagódka" II. To bezpłatna roczna opieka żłobkowa dla dzieci do lat 3 zamieszkujących Szczecin i Gminę Dobra Szczecińska. Zgłoszenia do końca grudnia 2018r. Zapraszamy!
poniedziałek 17 grudnia 2018 - 14:10:09 | Komentarze:
Jarmark Bożonarodzeniowy dla Mai w Bezrzeczu

Jarmark Bożonarodzeniowy dla Mai w Bezrzeczu

W piątek, 14 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu. Podczas kiermaszu zbierane będą środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza. Początek jarmarku o godz. 17:30.
czwartek 13 grudnia 2018 - 17:44:30 | Komentarze: 0
Transport niewybuchu przez gminę Dobra

Transport niewybuchu przez gminę Dobra

W niedzielę, 9 grudnia o godz. 9 rozpocznie się usuwanie ćwierćtonowej bomby lotniczej z okresu II wojny światowej, którą znaleziono przy ul. Tanowskiej w Policach. Saperzy powinni zakończyć akcję ok. południa. Następnie niewybuch zostanie przetransportowany na poligon w Drawsku Pomorskim. Trasa będzie przebiegać m.in. przez gminę Dobra.
sobota 08 grudnia 2018 - 12:41:59 | Komentarze: 0
Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash to nowoczesna myjnia ręczna w Mierzynie. Pojazdy są tutaj czyszczone za pomocą profesjonalnych urządzeń wykorzystujących suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Mycie parowe to najwyższa wydajność czyszczenia oraz największe bezpieczeństwo lakieru. Nowoczesna myjnia znajduje się przy ul. Spółdzielców 8b. Steam Wash dzięki współpracy z marką Chemotion jest też oficjalnym dystrybutorem kosmetyków samochodowych w województwie zachodniopomorskim.
piątek 07 grudnia 2018 - 09:49:43 | Komentarze: 0
Gabinet Kosmetyczny Kate zaprasza

Gabinet Kosmetyczny
Kate zaprasza


Gabinet kosmetologiczny KATE, świadczy swoje usługi mieszkańcom Bezrzecza od maja 2017 r. Bardzo szybko zyskał sympatię, głównie klientek, dbając o ich urodę i doskonałe samopoczucie. Już teraz zaplanuj wizytę i przekrocz próg gabinetu, w którym Twoje piękno i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Oddaj się w ręce profesjonalisty, który zadba o potrzeby Twojej skóry.
środa 05 grudnia 2018 - 18:18:08 | Komentarze:
Zaśmiecanie lasu w Bezrzeczu

Zaśmiecanie lasu
w Bezrzeczu


W poniedziałek, 26 listopada wpłynęło kilka zgłoszeń o kolejnym zaśmiecaniu lasu w rejonie Bezrzecza. Odpady znajdowały się przy drodze leśnej, na przedłużeniu ulicy Kościelnej. Straż Gminna prowadzi czynności wyjaśniające w celu ukarania sprawcy.
sobota 01 grudnia 2018 - 12:22:51 | Komentarze: 0
Gmina Dobra nr 1 w rankingu finansowym

Gmina Dobra nr 1 w rankingu finansowym

Gmina Dobra zajęła 1. miejsce wśród 48 gmin wiejskich województwa zachodniopomorskiego w rankingu finansowym jednostek samorządu terytorialnego. Raport uwzględniający wskaźniki z 2017 roku przygotowała Regionalna Izba Obrachunkowa. Ma on na celu przedstawienie informacji finansowej, w jakiej znajdują się zachodniopomorskie samorządy.
sobota 01 grudnia 2018 - 12:01:28 | Komentarze: 0
Pierwsza sesja nowej Rady Gminy Dobra

Pierwsza sesja nowej
Rady Gminy Dobra


Podczas pierwszej sesji nowej Rady Gminy Dobra, która odbyła się 22 listopada, radni oraz wójt gminy Dobra złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano też przewodniczącego rady, wiceprzewodniczących oraz członków stałych komisji.
poniedziałek 26 listopada 2018 - 11:27:38 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej