Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

24. Finał WOŚP w gminie Dobra - dużo zdjęć


24. Finał WOŚP w gminie Dobra - dużo zdjęć

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 10 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie ponad 32 tys. złotych.


24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie odbył się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu. O godzinie 15:00 rozpoczęły się występy, koncerty, pokazy tańca przygotowane przez dzieci i młodzież z terenu gminy Dobra i okolic. Nie zabrakło też licytacji, które prowadziła Ewa Hrynkiewicz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Można było wylicytować m.in.: gadżety WOŚP, hełm strażacki, pluszowe maskotki, obraz, portfele, a także książkę Doroty Schrammek, która była gościem 24. Finału WOŚP w gminie Dobra. Uczestnicy chętnie licytowali przedmioty i nagradzali oklaskami występy dzieci.

Reklamy Google:


Wspólnie udało się zebrać 32.613,04 złotych oraz 188,92 euro, które po zakończeniu akcji trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy serdecznie dziękują Wolontariuszom za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy, a mieszkańcom gminy Dobra za udział w finale WOŚP.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bezrzeczu.

W tym roku pieniądze były zbierane dla pediatrii oraz na godną opiekę medyczną seniorów.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bezrzeczu - 10 stycznia 2016 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


23. Finał WOŚP w gminie Dobra - zdjęcia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w gminie Dobra. Na terenie naszej gminy kwestowało 30 wolontariuszy. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Zebrano łącznie 23.873,75 złotych, 173,10 euro i 2 dolary.

22. Finał WOŚP w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

W niedzielę 12 stycznia o godzinie 17:30 w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Na ratunek". Podczas finału oprócz wielu występów artystycznych odbyły się licytacje. Zebrano łącznie ponad 20 tysięcy złotych na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

21 Finał WOŚP w Bezrzeczu: relacja

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. w Bezrzeczu zagrała Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy. 38 Wolontariuszy zbierało pieniądze na terenie całej naszej Gminy. Wspólnie udało nam się zebrać 17 687,19 zł, 56,16 euro i 7 dolarów. Po napełnieniu puszki trafiały do sztabu, który miał swoją siedzibę w Publicznej Szkole Podstawowej w Berzeczu. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone będą dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.

WOŚP zagrała w Bezrzeczu - relacja!

Tegoroczny XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy odbył się również w gminie Dobra. Sztab mieścił się i pracował w filii Gminnego Ośrodka Kultury w Bezrzeczu, przy ul. Koralowej 61C. Wszystkie finałowe atrakcje, zorganizowane przez gminę, odbyły się na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu przy ul. Górnej.

poniedziałek 11 stycznia 2016 - 09:37:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej